Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties
ATSPĒKOJUMS FAKTČEKERU NOBANOTAJAM B. GEITSA TEIKTAJAM PAR VAKCĪNĀM JEB PATIESĪBA PAR B. GEITSA DEPOPULĀCIJAS PLĀNIEM
Pirms trim dienām manis ieliktais posts ar Bila Geitsa citātu par vakcīnām ir ticis faktčekeru atpazīts kā daļēji nepatiesa informācija. Postā teikts: “Ja mēs labi pastrādāsim pie jaunām vakcīnām, tad izdosies samazināt zemes iedzīvotāju skaitu par 10-15%.” /Bils Geits/ Facebook oficiālie faktu pārbaudītāji Re:Baltica apgalvo, ka tas “drīzāk nav taisnība”, kā arī “apgalvojumā ir kripata patiesības”. Labojums neatbilst patiesībai, un, lūk, pierādījumi:
Geitss balstās uz argumentu, ka depopulācija palīdzēs cīņā ar klimata pārmaiņām. Tā nav taisnība. Zinātnē balstītā lapa SCIENCING uzskaita desmit iemeslus, kas ietekmē klimata pārmaiņas, tajā skaitā: lauksaimniecība, mežu izciršana, mēslojums, dziļurbumi, nepareiza atkritumu pārstrāde u.c. Neviens no iemesliem nav pārapdzīvotība (https://sciencing.com/the-top-10-causes-of-global-warming…). Eiropas komisijas mājaslapa sniedz vēl precīzākus cēloņus klimata pārmaiņām: fosilais kurināmais, lietus mežu izciršana un mājlopu audzēšana – tas viss “atmosfērā dabiski sastopamām vielām pievieno milzīgu daudzumu siltumnīcefekta gāzu, palielinot siltumnīcas efektu un globālo sasilšanu” (https://ec.europa.eu/clima/change/causes_en). Abos avotos ir runa par nesaprātīgu resursu izmantošanu, ko neietekmētu pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanās. Tātad lielākais klimata pārmaiņu iemesls ir siltumnīcefekta gāzes atmosfērā, kas radušās no nesaprātīgas saimniekošanas. Šajā gadījumā vainīgs nav cilvēku daudzums, bet cilvēku rīcība.
TĀDĒJĀDI RŪPES PAR KLIMATU KĀ ARGUMENTU GLOBĀLAI VAKCINĀCIJAI VARAM ATMEST.
Pamatojums Geitsa rūpēm par pārapdzīvotību ir pārliecība, ka iedzīvotāju skaitam jāsamazinās nabadzīgākajās pasaules valstīs, lai tās varētu kļūt turīgākas. Laikraksts “The Sovereign Independent” jau 2011. gada jūnija numurā stāsta par depopulāciju caur uzspiestu vakcināciju, atsaucoties uz B. Geitsa vārdiem un izaicinot dogmu par “svētajām vakcīnām”. Laikraksts vēstī: “Patiesais vakcinēšanas iemesls, neskaitot milzīgos ražotāju ienākumus, ir nodrošināt to, ka jūs savas dzīves laikā slimojat, tādējādi ne tikai padarot bagātas tās pašas [farmācijas] korporācijas, kas jūs padarīja slimus, bet arī lai nodrošinātu to, ka liela daļa, ja ne jūs visi nomirstat vēl pirms pensijas, kad jūs vairs nedodat nekādu labumu sabiedrībai. Tādēļ viņi arvien ceļ pensionēšanās vecumu un caur ekonomisku terorismu jūs spiež strādāt ilgāk, neskatoties uz jūsu vecumu un veselības stāvokli. Viņi vēlas, lai jūs strādājat līdz savai nāvei.” (https://www.docdroid.net/…/the-sovereign-independent…)
NO TĀ VARAM SECINĀT, KA OBLIGĀTA VAKCINĀCIJA IR IZDEVĪGA RAŽOTĀJIEM UN FARMĀCIJAS KORPORĀCIJĀM, NEVIS PAŠIEM CILVĒKIEM.
Geitsa vārdi: “Ja mēs labi pastrādāsim pie jaunām vakcīnām, tad izdosies samazināt zemes iedzīvotāju skaitu par 10-15%,” izskanēja TED (“Technology, Entertainment, Design”) 2010. gada konferencē (https://youtu.be/WUJMR3BUm2s, no 2:42). ASV uzņēmēja, filantropa, programmētāja un investora vārdi ir nepārprotami un precīzi to arī nozīmē. Tajos nav slēptas jēgas, un tie nav izrauti no konteksta, kā apgalvo faktčekeri. Citāts nav pārprasts, bet gan atklāj B. Geitsa pārliecību. Arī sarunā ar starptautiskā nedēļas laikraksta “The Economist” redaktori (https://fb.watch/2QG3BiN3s3/, 18.11.2020.) Geitss runā par globālu vakcinācijas programmu, kad vakcīnu saņem miljardiem iedzīvotāju, kas, viņaprāt, ir “vienīgais ceļš, kā izbeigt epidēmiju”. Lai to panāktu, būtu vajadzīgi “uzticami cilvēki, kuri dalās ar zinātniskiem pamatojumiem”, lai, pēc Geitsa aprēķiniem, tiktu vakcinēta “30-60% populācijas”.
VAKCĪNU PRET COVID-19 GEITSS NE TIKAI REDZ KĀ VEIDU, KĀ APTURĒT EPIDĒMIJU, BET ARĪ CEĻU UZ MAZĀKU CILVĒKU SKAITU PASAULĒ.
Amerikāņu konservatīvais ziņu kanāls “The Daily Wire” izceļ Geitsa vārdus par pārapdzīvotību: “Iedzīvotāju skaits visvairāk aug tur, kur cilvēki vismazāk spēj ar to tikt galā. Pašās nabadzīgākajās vietās populācija līdz 2050. gadam pieaugs trīs reizes. Tas, kas mums ir jādara, ir ar dāsnumu un inovācijām jādodas turp un jāpalīdz ģimenēm laist pasaulē mazāk bērnu.” (https://fb.watch/2QHnZXvY2Q/) Tātad, B. Geitss nevēlas, lai cilvēki trešās pasaules valstīs rada bērnus jeb rada tos par daudz. Ir zināms, ka bez jau minētajām vakcīnām, kas “samazinātu iedzīvotāju skaitu par 10-15%”, Geitss atbalsta arī abortus. Viņš ir ziedojis 1,7 miljonus dolāru Apvienoto Nāciju Organizācijas Iedzīvotāju Fondam, kura mērķis ir ar abortu palīdzību ierobežot iedzīvotāju skaita pieaugumu nabadzīgajās valstīs.
AMERIKAS BAGĀTĀKĀ CILVĒKA IDEJAS STERILIZĒT SABIEDRĪBU IR DZĪVAS JAU ILGU LAIKU, TĀS NAV RADUŠĀS LĪDZ AR NESENO COVID-19 VĪRUSA IZPLATĪŠANOS.
Viņa un sievas izveidotais “Bila un Melindas Geitsu Fonds” sadarbojas ar starptautisko ģimenes plānošanas organizāciju “Planned Parenthood”. Tas paskaidro arī B. Geitsa lomu Pasaules Veselības Organizācijas finansēšanā, jo šī organizācija ir ilgstoši bijusi saistīta ar abortu vakcīnu izstrādi. Abortu vakcīnas sievietes imūnsistēmai liek strādāt pret apaugļošanos, novēršot grūtniecības iestāšanos vai izraisot spontāno abortu. “Kontrole pār iedzīvotāju skaitu vienmēr ir bijis Geitsa fokuss,” raksta Kanādas politikas eksperti (https://fcpp.org/2020/07/19/gates-who-and-abortion-vaccines/). Viņi arī atklāj, ka Geitsa tēvs ir bijis “Planned Parenthood” padomes loceklis Sietlā. Geitss uzskata, ka “zemes resursi ir salīdzinoši fiksēti, kas nozīmē, ka vidusmēra cilvēka veselība var augt tikai tad, ja mūsu ir mazāk”.
SECINĀJUMI. Kā redzams, Bila Geitsa vīzija ir daudz plašāka par minēto citātu par vakcīnām. Viņš ne tikai vēlas īstenot globālu vakcināciju ar mērķi samazināt iedzīvotāju skaitu, bet arī atbalsta abortus. Rūpes par klimata izmaiņām šajā situācijā ir vairāk kā aizsegs viņa patiesajiem nolūkiem. Facebook faktu pārbaudītāju darbs šajā gadījumā ir bijis paviršs un brīdinājums – nepatiess, ko pierāda minētie argumenti.
Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri