Dalīties:

Amerikāņu kinorežisors Mārtins Čārlzs Skorsēze šogad plāno uzņemt 80 minūšu garu filmu par Jēzu. Režisora mērķis, pēc viņa teiktā, ir “noņemt negatīvo priekšstatu, kas saistīts ar organizēto reliģiju”, un padarīt stāstu par Jēzu pieejamāku skatītājiem.

Filmas “Jēzus dzīve” darbība lielākoties risināsies mūsdienās, raksta “The Times”, un tā koncentrēsies uz Jēzus pamatmācībām un principiem.

81 gadu vecais kinorežisors uzskata, ka dzirdot vārdu “reliģija”, cilvēki reaģē negatīvi, jo tā nav attaisnojusi cerības daudzos veidos. Bet, viņaprāt, tas nenozīmē, ka sākotnējā vēsts ir nepareiza. Ir jāatgriežas atpakaļ pie pirmsākumiem, un tas var izmainīt ikviena dzīvi. 

Skorsēze, kurš ir katolis, sacījis: “Es neesmu teologs, kas varētu argumentēt par Trīsvienību. Mani noteikti neinteresē šīs institūcijas politika. Bet ideja par augšāmcelšanos, iemiesošanos, spēcīgais vēstījums par līdzjūtību un mīlestību – tā ir atslēga”. Slavenais režisors atzinis, ka kristietībā atrod “eksistences un dzīves jēgu”.

Dalies ar rakstu:

Komentāri