Dalīties:

Partija LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ kategoriski nosoda Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu.

VIENOT, NEVIS ŠĶELT!
Partija LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ kategoriski nosoda Krievijas prezidenta Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu. Mēs uzskatām, ka iebrukumam citā valstī nav un nevar būt nekāda attaisnojuma. Mēs redzam, ka par kara upuriem kļūst arvien vairāk civiliedzīvotāju, tostarp, bērni. Tā ir traģēdija Ukrainai un vārdos neaprakstāmas sāpes ikvienai ģimenei. Nav tādas politikas, ar ko var attaisnot cilvēku upurus, sagrautas pilsētas un mājas, to milzīgo nelaimi un postu, kas tiek nodarīts. Mēs izsakām dziļu līdzjūtību visiem bojā gājušo tuviniekiem un aizlūdzam par mieru Ukrainā.
Mēs uzskatām, ka ir jāpieliek visas pūles, lai diplomātisko sarunu ceļā apturētu šo karu. Mēs atbalstām Eiropas Savienības un NATO valstu kopīgos centienus, lai ar saprātīgiem līdzekļiem apturētu agresiju.
Latvija ir Krievijas kaimiņvalsts, un tādēļ mūsu cilvēku satraukums par notiekošo ir daudz lielāks nekā citur. Divu gadu garumā ilgušo ierobežojumu nogurdinātie cilvēki tagad redz Ukrainā notiekošā kara briesmas. Cilvēki ir nobijušies par iespējamu agresiju arī Latvijas teritorijā. Šādā situācijā – kā vēl nekad – ir vajadzīga saprātīga valsts politika, kas vērsta uz pilsonisko mieru, ne tāda, kas „lej eļļu ugunī”.
Latvijas valstī vēsturiski līdzās latviešiem ir dzīvojuši dažādu tautību cilvēki. Cilvēki runā un domā dažādi, bet Latvijā ir miers, jo mēs neesam totalitāra valsts. Iecietība ir mūsu sabiedrības atslēga uz mieru. Tādēļ šajā laikā nozīmīga un pat izšķiroši svarīga ir valsts un pašvaldību amatpersonu komunikācija ar sabiedrību, neaizskarot cilvēku vērtības un simbolus, kam nav nekāda sakara ar konkrētās agresijas apturēšanu Ukrainā. Šis nav īstais laiks, lai „bērtu sāli rētās” un radītu vēl lielāku spriedzi. Tas nav saprātīgi, jo tas ir ļoti bīstami.
Nevis cilvēku šķirošana, bet piederības sajūtas veidošana vairos Latvijas patriotismu un sabiedrības vienotību apdraudējuma priekšā. Ir jāizdara viss, lai nekad nepieļautu karu pašu mājās un novērstu jebkādas provokācijas.
Mūsu sabiedrība pavisam drīz saskarsies ar lielām ekonomiskām problēmām, kas aizsākās jau ierobežojumu dēļ. Mums būs jāapvienojas ekonomisku un sociālu jautājumu risināšanai Latvijas iedzīvotāju interesēs. Tādēļ aicinām visus uz saprātu un pilsonisku mieru, kas nepieciešams draudošās krīzes priekšā. Šajā laikā pirmajā vietā noliksim mūsu kopējās intereses, mūsu Latvijas intereses. Latvija Pirmajā vietā!
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri