Dalīties:

Pagājušā nedēļā notikusī Parīzes olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija šokēja pasauli ar kristiešus zaimojošiem priekšnesumiem un demonstrēja klaju ņirgāšanos par kristīgām vērtībām. Puskailas transpersonas un dragkvīni parodēja Leonardo da Vinči slaveno gleznu “Svētais vakarēdiens”, kurā attēlots Jēzus un 12 apustuļi. Tāpat atklāšanas ceremonijā bija iekļauti arī citi baisi un tradicionālam cilvēkam nepieņemami sižeti. 

Daudzas valstis un organizācijas klusē par šādu rīcību, tomēr atsevišķi uzņēmumi, amatpersonas un sabiedrībā pazīstamas personas ir paudušas savu sašutumu par notikušo:

– ASV telekomunikāciju kompānija C Spire (Sī Spair) ir atsaukusi visas savas reklāmas no olimpiskajām spēlēm, sakot: “Mūs šokēja izsmiekls par Svēto vakarēdienu Parīzes olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas laikā.” 

– Aktieris un režisors Mels Gibsons vietnē X (iepriekš Twitter) publicējis ziņu, kur norādījis, ka Parīzes olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija “izsmēja viņa ticību”. Viņš norāda, ka atbalsta olimpisko spēļu boikotēšanu.

 – ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps intervijā FoxNews izteica kritiku atklāšanas pasākumam, kurš bijis  “briesmīgs un apkaunojošs”.

– ASV, Itālijas un Ungārijas augsta ranga amatpersonas ir nosodījušas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā notikušo. ASV Pārstāvju palātas priekšsēdētājs Maiks Džonsons to nosauca par globālu izsmieklu pret kristiešiem.

 – Francijas, Maltas, ASV un citi bīskapi pauduši savu sašutumu par Jēzus un mācekļu amorālo parodēšanu. Pat islāmiskās Irānas valsts vadītājs un garīgais līderis Hamenei norādījis, ka Jēzus Kristus izsmiešana ir bijusi aizvainojoša.

 – X platformā Tesla īpašnieks Īlons Masks izteicis kritiku, sakot, ka “tas bija ārkārtīgi necienīgi pret kristiešiem”.

– Kādā satīriskā žurnālā parādījās arī ziņa, ka Samsung atsauc 1 miljardu dolāru ieguldījumu reklāmām olimpiskajās spēlēs, jo tās kļuvušas pārāk liberālas. Šī informācija gan vēl nav oficiāli apstiprināta, tādēļ tā vēl ir pārbaudāma.

Parīzes olimpisko spēļu preses pārstāve Anna Deskampa izteikusies, ka spēļu organizatoriem “nekad nav bijis mērķis nerespektēt kādu reliģisko grupu”, tieši otrādi – parādīt, ka “visi ir iekļauti”. Tajā pašā laikā ar vienu vēzienu tika “izslēgti” un diskriminēti ap 2,4 miljardi visas pasaules kristiešu. 

Olimpiskā komiteja atvainojusies katoļiem un citām reliģiskajām grupām, tomēr reālas pārmaiņas nav notikušas. 

Realitāte ir tāda, ka daudziem liberāliem politiķiem šāda kristiešu nicināšana ir pieņemama. Ja kristieši neiestāsies par savām tiesībām un pārliecību, tad drīz varam sagaidīt vēl šokējošākus kristīgo un konservatīvo vērtību zaimošanas gadījumus.

 

 

Dalies ar rakstu:

Komentāri