Dalīties:

Mans novēlējums Jums 2022. gadā būs izteikts skaitļos. Kāpēc? Tāpēc, ka labo un ļauno var izmērīt. Bībele saka, ka, ja kas zina labu darīt, bet nedara, tam tas ir par grēku. Tas saskan ar pazīstamu izteicienu – lai ļaunums pasaulē vairotos, pietiek, lai labi cilvēki neko nedarītu. Ļaunums ir izmērāms skaitļos. “Pagaidu” valdības aizņemtie miljardi ir konkrēti skaitļi, “pagaidu valdības” atlaistie darbinieki un bez iztikas līdzekļiem atstātie, ir konkrēti skaitļi. Katrs no tiem ir konkrēts cilvēks, un to kopums ir izmērāms. “Pagaidu” valdības politikas rezultātā uz citām valstīm izbraukušie un tie, kas vēl to plāno, ir konkrēts skaitlis, kas ir izmērāms. 120 gultas vietas par 80mlj mūsu nodokļu maksātāju un aizņemtās naudas. Flīģelis par gandrīz 184 tk eiro. Korupcijas aisbergs, kas izmaksāja 145 tk eiro. Vakcinācijas centros strādājošiem mediķiem līdz pat 9 tk eiro lielas algas, laikā, kad liela mediķu daļa gatavojas streikot mazā atalgojuma dēļ. Simtiem tūkstošu pret savu gribu nopotētu cilvēku. Latvijas valsts izzagšana un nodarījums Latvijas iedzīvotājiem ir izmērāms skaitļos. Par to ir atbildīgi konkrēti cilvēki. Par to esam līdzatbildīgi arī mēs, ka esam pieļāvuši šo ļaunumu. Tāpēc novēlējums nākamajā 2022. gadā – ieplānot konkrētus skaitļus, kas, sliktākajā gadījumā kompensēs, bet labākajā gadījumā, pilnībā izmainīs labā un ļaunā statistiku mūsu valstī.
Sāksim ar kristiešu draudzēm Latvijā, jo es ticu Bībeles vārdiem, ka tieši draudze jeb ticīgie ir patiesības balsts un pamats, morālo vērtību avots, kas arī nosaka cilvēku un politiķu rīcību. Par nožēlu jāatzīst arī, ka cilvēki, kas netika un netiek ielaisti baznīcās ir konkrēti skaitļi. Zaudējumi, kas tiek nodarīti draudzēm, ir milzīgi. Tad nu es aicinu katru mācītāju, katru kristīgo līderi, arī katru ierindas kristieti, plāno nākamam gadam konkrētus skaitļus, ar ko papildināt draudzes, neatkarīgi no medicīniskām pazīmēm.
Es aicinu katru draudzes “Kristus pasaulei” līderi, draudzes apmeklētāju, plānojiet nākamo gadu, piepildiet savas grupas ar jauniem cilvēkiem, aprūpējiet esošos un nekādas šķirošanas!
Es novēlu visiem partijas “Latvija pirmajā vietā” dibinātājiem un dalībniekiem, plānojiet konkrētus ciparus! Partijas dibinātājs Ainārs Šlesers ir izteicis mērķi – līdz vēlēšanām izveidot 10 tk cilvēku lielu partiju. Vai šis mērķis īstenosies, ir atkarīgs no katra viena, vai šodien tu plānosi un strādāsi, lai realizētu šos mērķus.
Es novēlu katrai opozīcijas partijai, kas nesamierinās ar esošo stāvokli un vēlas nomainīt esošo varu, uzrādīt izmērāmus darbus.
Kustībai “Dieva lauvas” ir daudz dalībnieki. Tad nu plānojam! Plāno arī tu, cik cilvēku tu spēsi piesaistīt šai grupai, lai nākamajā gadā mēs varam lepoties ar 10tk cilvēku lielu grupu. Visi šie skaitļi – gan konkrēta izaugsme draudzēs, gan konkrēta izaugsme partijā, gan konkrēta izaugsme kustībā “Dieva lauvas”, ir izmērāmas lietas, kas noteiks Latvijas valsts nākotni, kas ir mūsu pašu rokās.
Trīs punkti, kas ir Tautas lūgšanu sapulces mērķi – izaugsme, lūgšana, balss, joprojām ir spēkā. Mums jābūt vienotiem lūgšanā, izaugsmē draudzēs un dalībā politikā, izaugsmē politiskajos spēkos, kas ir saistīta ar kristīgām un konservatīvām vērtībām, kas tiešām ir Latvijas patrioti un mīl savu tautu.
Novēlu 2022. gadā vēlēšanās tikt vaļā no, iespējams, visnepopulārākās valdības Latvijas vēsturē un nomainīt to pret cilvēkiem, kuriem Dievs ir pirmajā vietā un ir svarīgas kristīgās, morālās un ģimenes vērtības, kas spēs vest valsti uz Dieva svētītu Latviju.
Es novēlu katram izaugsmi un rēķināt to skaitļos, jo ļaunais un labais ir izmērāms un tā ir ļoti vienkārša matemātika. Ja mēs spēsim matemātiski ar labo gūt virsroku, tad ļaunais tiks pieveikts!
Noslēgumā, novēlu katram personīgajā dzīvē tuvas attiecības ar Dievu, harmoniskas un labas attiecības ar cilvēkiem, lai apkārt Tev ir īstie cilvēki, kas spēs Tevi atbalstīt, iedrošināt, kuriem arī Tu spēj būt par balstu! Novēlu Tev stipru garīgo, emocionālo un fizisko veselību! Novēlu Tev finansiālu svētību, novēlu lai arī personīgajā dzīvē Tavi sapņi īstenojas! Novēlu arī labu atpūtu, prieku un sirdsmieru! Nekad nepadodies, vienmēr esi tas, kas dodas uz priekšu, esi viens no tiem, kas cieši nolēmis iet līdz galam! Laimīgu Jauno 2022. gadu! Tavs mācītājs Mārcis Jencītis. Mīlu!
Dievs, svētī Latviju!

VIDEO

Dalies ar rakstu:

Komentāri