Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

NOSKAIDROSIM PATIESĪBU PAR VARDARBĪBU PRET SIEVIETĒM

Vardarbība pret sievietēm Latvijā – aktuālākā problēma jeb LGBT propaganda?

Sabiedrībā pastāv vadošajiem mēdijiem pretēji uzskati. Nedaudz iepazīstināšu ar tiem.

Lai veicinātu Stambulas konvencijas ratifikāciju, ir jāizveido konkrēts informācijas fons valstī. Šī konvencija veikli slēpjas aiz sieviešu tiesību aizstāvības, taču patiesais mērķis ir graut ģimeni un ģimenes jēdzienu, kur ir vīrs, sieva un bērni, veicinot viendzimuma attiecību valstisku atzīšanu, bērnu nodošanu adopcijā viendzimuma pāriem, agrīnu bērnu seksualizāciju un pat pedofiliju. Pat it kā cienījams ārzemju medijs Independent ir publicējis rakstu, kur pedofiliju apspriež kā iespējamo seksuālo orientāciju, tāpat kā heteroseksuāļu un homoseksuāļu orientācija.

https://www.google.com/…/paedophilia-sexual-orientation…

Stambulas Konvencijas Preambulā teikts: “atzīstot to, ka vardarbība pret sievietēm liecina par vēsturiski izveidojušos sieviešu un vīriešu varas nevienlīdzīgu sadalījumu, kura dēļ vīrieši dominē pār sievietēm un diskriminē sievietes un ir apgrūtināta sieviešu pilnīga attīstība.” Tādējādi ne tikai tiek noliegta vīriešu loma laulībā, ģimenē un bērnu audzināšanā, bet arī tiek ieviesta visu vīriešu vainas prezumpcija. Visā konvencijas tekstā dominē uzskats par vīrieti kā varmāku un par sievieti kā upuri.

https://infoagentura.wordpress.com/par-stambulas-konvenciju/

Viss pavisam vienkārši – izņemam no ģimenes vīru, tēvu, vīrieti, vīrišķību un viss kļūst iespējams. Arī šobrīd notiek Re:Baltica organizēta labdarības akcija, lai vāktu naudu sievietēm, kam pāri nodarījis vīrietis.

https://facebook.com/events/s/labdaribas-maratons-dod-pieci-/677358556254627/?ti=as

Kā zināms, tikko jau Latvijā Satversmes tiesa ir devusi zaļo gaismu paternitātes pabalsta piešķiršanai sievietei, kas viendzimuma attiecībās it kā pilda vīra un tēva lomu.

https://www.lsm.lv/…/satversmes-tiesaatzist…/

Arī ar akcijām, kas skaļi runā par vardarbību ģimenē, pasniedzot vīrieti, vīru un tēvu kā varmāku, kas iekausta sievieti un bērnus, tiek mēģināts panākt vajadzīgā viedokļa formēšanos sabiedrībā, lai veicinātu iecietību un atvērtību pret LGBT interesēm un prasībām. Kāpēc tiek īpaši izdalīta tieši vardarbība pret sievietēm un bērniem? Vai vīri necieš no agresīvām sievietēm? Un kas īsti ir vardarbība – asa vārdu pārmaiņa, kas biežāk vai retāk notiek jebkuru cilvēku starpā, finansiāla atkarība, kad vīrs ir īsts vīrietis un spēj apgādāt savu sievu un bērnus? Kāpēc tik maz tiek runāts par vardarbību pret bērniem un jauniešiem bērnudārzos un skolās, vardarbību pret vīriešiem un viņu noniecināšanu sabiedrībā, vardarbību aprūpes namos un pansionātos un vardarbību, kas notiek arī uz ielas? Vai mēs dzīvojam kādā musulmaņu valstī, kur sieviete ir beztiesiska? Vai mums tiešām ir jābaidās no agresīviem vīriem un tēviem vai vairāk būtu jābaidās no LGBT interešu lobēšanas jau bērnudārzos, skolās, bērnu raidījumos un TV programmās? Zināms, ka Eirovīzijas dziesmu konkursā un arī Holivudas jaunākajās filmās ar mērķi tiek virzīti mākslinieki, kas pārstāv LGBT un popularizē ideju, ka mēs neesam piesaistīti vienai dzimuma identitātei.

https://www.google.com/…/conchita-drag-queen…

Jau tagad Latvijas TV kanālos ir raidījumi, filmas, reklāmas, kur redzami viena dzimuma cilvēki, kas nekautrējoties skūpstās uz ielas un pat bērni, kas nav pārliecināti par savu dzimumu un identitāti. Vai tā ir nākotne, ko mēs novēlētu saviem bērniem? Latvijas demogrāfiskā situācija jau tā ir kritiskā stāvoklī, taču tradicionālās ģimenes jēdzienu turpina graut. Latvijā šobrīd ir otrs lielākais iedzīvotāju skaita samazinājums Eiropas Savienībā, kamēr daudzās citās Eiropas valstīs cilvēku skaits turpina augt. Šādi turpinot, mūsu nācijai nākotnē daudz izzušana, ja nesāksim celt un atbalstīt tradicionālās ģimenes, kas ir veselīgas valsts pamatā.

Kā domā tu? Raksti savas pārdomas un uzskatus komentāros!

KAS NOTIEK PATIESĪBĀ? Pa tiešo no acu lieciniekiem. Pa tiešo no tiem, kas paši piedzīvo, redz, dzird, domā un izsaka savus novērojumus un secinājumus.

Stratēģija ir vienkārša. Atveru tēmu par aktuālu problēmu, tendenci, notikumu un aicinu katru rakstīt, komentēt, dalīties ar ierakstu. Pēc tam visa iegūtā informācija tiks apkopota, izdarīti secinājumi un tiks uzrakstīts informatīvs raksts par to, kas tad patiesībā notiek, kāda ir patiesība.

Šeit tu vari izteikties, nekādas cenzūras. Runā, ko redzi, dzirdi un domā.

Paldies visiem, kas domā, raksta, ir aktīvi! Tas patiesi ir vērtīgi. Esi aktīvs, patiesība padara pasauli labāku!

Paldies visiem, kas izsaka savas domas un palīdz cilvēkiem domāt, nonākt pie objektīviem secinājumiem.

Dalies ar ierakstu!

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri