Dalīties:

Neuzskati savus sekotājus vai darbiniekus par “lohiem”!

👉Ja tu esi viedokļu līderis, uzņēmējs, biznesa, sabiedriskas vai reliģiskas organizācijas vadītājs, un pirms vēlēšanām tu nepaud savus politiskos uzskatus, kuri var pozitīvi ietekmēt vēlēšanu rezultātus, tad iespējams sanāk, ka tu savus sekotājus uzskati par “lohiem”, kuriem neinteresē sava valsts. Tevi interesē tikai šo cilvēku iesaiste tavā biznesā, tavās interesēs vai piesaistē “dievam”, kam nerūp kādā valstī dzīvosim, kādās skolās mācīsies mūsu bērni un tuvākmīlestības bauslis ir tikai formalitāte .
👉Tu varbūt nepaud savu uzskatu, jo kaunies cilvēku priekšā par savu izvēli. Šodien neviena izvēle nav populāra.
👉Varbūt tu esi bailīgs un pārlieku kautrīgs, bet esi apbrīnojami drosmīgs lietās, kas skar tevi pašu tagad un tūlīt?
👉 Kādam varbūt personīgi iesprūdis kaut kāds aizvainojuma vai rūgtuma burbulis pret konkrētiem cilvēkiem, kas pārstāv kādu politisko spēku. Izspļauj burbuli, norij krupi un parādi publiski savu nostāju! Ej balsot un aicini balsot citus! Ja tev vienalga par sevi, tad padomā vismaz par citiem, kāda būs viņu dzīve pēc 1.oktobra.
👉Tu negribi pazaudēt savus sekotājus savas politiskās izvēles dēļ. Realitātē, ja šādu bailīgo cilvēku dēļ pie varas paliks esošā koalīcija, tu jebkurā gadījumā vari pazaudēt ne tikai sekotājus, jo tos ierobežos, spiedīs aizbraukt no valsts, apkraus ar nesamaksājamiem nodokļiem, nopotēs, aizliegs strādāt un audzināt bērnus pēc savas pārliecības.
👉“Varenie”, “ietekmīgie”, esiet lieli arī savā drosmē un pienākumā pret Dievu un cilvēkiem! Nekautrējies, nelauzies, iestājies par kristīgām vērtībām, saglabā savu sirdsapziņu!
👉Bībele saka Jēkaba 4:17
“Tad nu kas zina labu darīt un to nedara, tam tas ir par grēku.”
Dalies ar rakstu:

Komentāri