Dalīties:

Spānijas valdība tiek apsūdzēta par ticības brīvības pārkāpšanu pēc tam, kad miermīlīgu protestētāju grupai tika uzlikts naudas sods par lūgšanu netālu no valdošās Sociālistu partijas galvenās mītnes.

Protesti pie Sociālistu partijas mītnes sākās pagājušā gada beigās, kad valdība plānoja apžēlot Katalonijas separātistus un citus dažāda veida noziedzniekus. Līdztekus protestiem grupa katru vakaru pulcējās, lai lūgtu Rožukroņa lūgšanu pie tuvējās baznīcas. Rezultātā kāda vecāka gadagājuma sieviete tika arestēta, bet vairāki lūdzēji saņēma naudas sodus, jo tika uzskatīts, ka “cilvēki, kas lūdzas uz ielas, aizskar citus.” Pasākuma organizators, kurš vadīja lūgšanu un kāds 17 gadus vecs jaunietis saņēma naudas sodus attiecīgi 3600 eiro un 1800 eiro apmērā.

Spānijas nevalstiskā “Ticības brīvības uzraudzības organizācija” lūgusi ANO iejaukties, norādot, ka valdības rīcība ir vērsta pret publisku reliģisko praksi un “drīzumā var sasniegt diktatoriskiem režīmiem raksturīgo represiju līmeni kā Kubā, Nikaragvā vai Venecuēlā”. NVO prezidente Marija Garsija skaidro, ka lūdzēji nevienam citam nav traucējuši, tikai izmantojuši savas tiesības uz reliģijas brīvību. “Reliģijas brīvība aizsargā katra ticīgā tiesības lūgt, kad un kur viņi vēlas”, apgalvojusi Garsija.

Spānijas kreiso globālistu valdība pret lūgšanu sāk izturēties kā pret nevēlamu darbību. Piespriest naudas sodu par lūgšanu pie baznīcas drīzāk atgādina komunisma un ateisma laikus nevis demokrātisku Eiropu.

Dalies ar rakstu:

Komentāri