Dalīties:

Moderns “atkritumu maiss” par 1800 eiro

Medijs “Business Insider” ziņo ka, modes zīmols “Balenciaga” sācis pārdot somu, kas izskatās tieši tāpat kā atkritumu maiss, ko izmanto virtuvē. “Atkritumu maiss” maksā gandrīz 1800 eiro. Pirmo reizi somu tika izrādīta Parīzes modes nedēļā martā. Soma tiek piedāvāta tipiskās atkritumu maisu krāsās – melnā, baltā, kā arī zilā un dzeltenā.
“Balenciaga” izlaidis arī apavu kolekciju ar nosaukumu “Paris Sneaker”, kur daži pāri maksā pat gandrīz 2000 eiro. Pats zīmols jaunās kolekcijas neparastos apavus raksturo kā “ļoti novalkātus, apzīmētus un netīrus”. Uz apaviem ir arī tumši pleķi un nospiedumi, virsū ir redzams zīmola nosaukums, kas atgādina ar marķieri veiktu uzrakstu. Kolekcijā ir arī pāris mazāk sabojātu apavu pāru, kas pieejami par nedaudz vairāk kā 600 eiro. Atšķirībā no kolekcijas dārgākā pāra tiem audumā nav iegriezumu un uz zolēm ir mazāk izteiktu traipu, taču tiem ir redzami nobrāzumi.
Izskatās, ka šodien melns tiek saukts par baltu un otrādi ne tikai politikā un dažādās sabiedriskās dzīves norisēs, bet arī modes tendencēs.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri