Dalīties:

MĒS, LATVIEŠU TAUTA, NEESAM BALSOJUŠI PAR SAMANTU TĪNU

 

Sašutuma vilni lielā daļā Latvijas sabiedrības izraisījis Samantas Tīnas dziesmas “The Moon ir Rising” videoklips, kas ticis sagatavots Eirovīzijas dziesmu konkursam, kas norisināsies 2021. gada maijā Roterdamā, Nīderlandē. Video atklāti izrāda LGBT kopienas “kultūru” – homoseksuālas attiecības, genderismu, sātanismu un izvirtību.

LGBT apzīmē lesbietes, gejus, biseksuāļus un transpersonas, kas skaidri un acīmredzami tiek parādīti arī minētajā mūzikas klipā, piemēram, skaisti ģērbta transpersona, lesbietes skūpstās, vizuāli savādākas personas, bērns rāda mēli mobilajam telefonam, un tas viss sajaukts kopā aktraktīvā mikslī, kas piesaista skatītāju uzmanību. Diemžēl, šo dziesmu skatās arī bērni. Dziesmas videoklipa režisore un producente ir Samanta Tīna sadarbībā ar Aigu Baikovu (AiProduction). Pati Samanta intervijā ir teikusi, ka ir par vienlīdzību un “ikvienu atšķirību uztver kā bagātību”, kā arī mudina ikvienu pieņemt un mīlēt sevi, kaut aiz šiem labiem vārdiem stāv atbalsts arī tādām vērtībām, kas neved uz garīgu, emocionālu un fizisku veselību un nesniedz pozitīvu ieguldījumu savā un apkārtējo dzīvē šodien un nākotnē. Sašutumu pastiprina arī fakts, ka mēs, latviešu tauta, neesam balsojuši par Samantu Tīnu, mēs neesam viņu izvirzījuši Eirovīzijas skatuvei, un Latvijas sabiedrībā liberālas tendences ir tālu no iedzīvošanās. Mēs spējam un mums vajadzētu darīt visu, lai celtu savu tautu un vestu to dzīvībā, nevis iznīcībā zem liberālisma karoga. Šis ir tikai viens no gadījumiem, kad sabiedrībā tiek popularizēta perversija. Vēl nesen LTV1 rādīja multfilmu “Uzticamais draugs Dūpijs”, kurā darbojas rotaļlieta bez dzimuma, kā arī puika apģērbjas meitenes kleitā un kurpēs, uzkrāsojas, vārtās dubļos, sauc sevi par dubļu princesi, un pieaugušie par to priecājas. Vēl daži piemēri – prezervatīvu “Durex” reklāmā divi vīrieši veic homoseksuālas darbības, smaržu veikala “Duglas” reklāmā divas sievietes skūpstās, nemaz nerunājot par interneta vidē un medijos pieejamo saturu.

Šī gada Latvijas piedāvātā Eirovīzijas dziesma pārkāpj tās robežas, kas ir bijušas neaizstājams pamats mūsu tautas pastāvēšanai un pilnvērtīgai nākotnei.

Genderisma un homoseksualitātes principu popularizēšana ved uz vienu – neauglīgu bezdzimuma un bezbērnu sabiedrību, kurā viss ir atļauts un nav nekādu morāles un ētikas vadlīniju. Tā ir bezdievīga sabiedrība, kas labu un ļaunu vērtē no pašu egoisma un baudas skatpunkta, un savus ideālus cenšas uzspiest arī citiem. Ikviens no mums ir brīvs izvēlēties, kas viņš vēlas būt un kā dzīvot, taču ikviens no mums ir arī brīvs no sev nepieņemama dzīvesveida, t.s. LGBT, uzspiešanas.

Dalies ar rakstu:

Komentāri