Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties
MĒS KAM PATIESI RŪP MŪSU TAUTA UN VALSTS, BŪSIM VIENOTI.
Ikvienam normāli domājošam cilvēkam ir zināms, ka VIENOTĪBĀ ir spēks. Mums Latvijā ir politiskas partijas “Vienotība”, “Jaunā Vienotība”, “Latvijas Krievu savienība”, “Latvijas Reģionu Apvienība”, “Zaļo un Zemnieku savienība”. Tajās figurē vārdi ‘vienotība’ vai ‘savienība’. Mēs atrodamies Eiropas Savienībā. Dažādu valstu nosaukumos figurē vārdi ‘federācija’, ‘savienība’, ‘alianse’ u.c. Latvijā ir dažādu konfesiju draudžu apvienības. Tāpat dažādu amatu savienības, līdzīgi domājošo savienības. Un fakts ir tāds, kamēr šīs savienības ir patiešām vienotas, tikmēr tās ir patiesi stipras un sasniedz reālus mērķus. ASV ir tikai divas partijas. Republikāņu nometnē ir apvienojušās arī ASV kristīgās draudzes Un ir vērojama liela vienotība prezidenta Trampa pārstāvētajā republikāņu nometnē. Šī iemesla dēļ, neskatoties uz negatīvo informāciju, ko mums iebaro, es domāju, ka Tramps ir un būs prezidents uz otro termiņu. Atslēgas vārds ir VIENOTĪBA.
Runājot par kristiešu draudzēm, Latvijā ir izveidojusies laba sadraudzība un sadarbība gandrīz starp visām konfesijām un denominācijām. Taču, pavērojot stāvokli mūsu valstī, kristīgās, konservatīvās un ģimenes vērtības arvien vairāk zaudē savas pozīcijas. Tas norāda uz to, ka tomēr Latvijas draudze nespēj mobilizēties viena mērķa virzienā. Šodien arvien vairāk cilvēku salīdzinot informāciju un izšķirot acīm redzamo no neticamā, arvien vairāk atmostas un ierauga, ka mūsu valsts tiek pakāpeniski pārvērsta par policejisku valsti ar autoritāru diktatūru. Ir daudz cilvēku un cilvēku grupu, kas strādā, lai saglabātu Latvijas Republiku atbilstošu tās Satversmei.
Dažādu profesiju un politisko uzskatu pārstāvji rīko dažādus piketus un protestus.
Pēdējās dienās dažādas organizācijas ar vienu mērķi organizē protesta akcijas. Lūk dažas no tām.
12.12. plkst. 12.00, Krastmala. Organizē Vides aizsardzības kluba prezidents, pirmais Atmodas karognesējs Arvīds Ulme, atbalsta vairākas organizācijas un personas.
12.12. plkst. 15.00, Brīvības piemineklis. Organizē partija “Alternative” (bijušie “Saskaņas” Rīgas Domes deputāti, piemēram, Rosļikovs, Petrovs).
20.12. plkst. 12.00, Brīvības piemineklis. Organizē Valentīns Jeremejevs, “Tautas Varas Fronte”.
Un, ak vai, šķelšanās gars arī te ir dažiem pielipis. Kāds uzskata sevi par bezgrēcīgāku, pareizāku un sāk apkarot tos, kas viņaprāt ir nepareizi un sasmērējušies. Es domāju tā, kā saka Bībele:
Mat. 7:3 Bet ko tu redzi skabargu sava brāļa acī, bet baļķi savā acī neieraugi?
Un vēl Marka 3:24 Un, ja kāda valsts savā starpā sanāk naidā, tad tāda valsts nevar pastāvēt.
Valsts, organizācija vai akcija jau sākumā ir lemta neveiksmei, jo nespēj nolikt malā atšķirības un vienoties kopīga mērķa labā. Draugi, spēks ir patiesībā, taisnībā, spēks ir vienotībā! Lai pretinieku nometne šķeļas. Bet mēs, kam patiesi rūp mūsu tauta un mūsu valsts, būsim vienoti! Tieši šķeltnieki paši sevi atklāj, viņu motīvi kļūst visiem redzami, parādot, kas viņiem svarīgāks – savas ambīcijas vai Latvija!
/Mārcis Jencītis/
Esi aktīvs! Dalies ar ierakstu!
Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri