Dalīties:

MEDICĪNAS DARBINIEKI DEJO PUSTUKŠĀS SLIMNĪCĀS

Šobrīd pasaulē un Latvijā notiek lietas, kurām grūti atrast pieņemamu izskaidrojumu. Piemēram, šis interesantais “trends” ar medicīnas darbinieku piedalīšanos. Interneta vide ir pārpludināta ar video rullīšiem, kuros medicīnas darbinieki ākstās, dejo un visādi citādi radoši izpaužas. Zinot situāciju, ir, maigi sakot, dīvaini uz to noskatīties. Acīmredzot, ārsti un medicīnas personāls var droši ākstīties un dejot, jo ne jau slimnīcās ir reālais upuru skaits. Reālie upuri ir cilvēki bez darba, bez iespējas samaksāt rēķinus, bez iespējas saņemt ārstēšanu, bez līdzcilvēku un valsts atbalsta. Realitātē medicīnas darbinieki strādā uz pusslodzi vai pat mazāk.

Tajā pašā laikā LTV1 parāda interviju ar medicīnas darbinieku, kurš sniedz objektīvu informāciju par to, ka “ārsti ir uz izdegšanas robežas” [https://youtu.be/bbGay3vmpTg]. Vēl tikai jāpiebilst, ka gados jauna cilvēka iespēja saslimt ar šobrīd populārāko slimību, ir maza (cilvēki ar smagām komplikācijām nav pat 1%) un iespēja, ka jauns cilvēks nomirs, ir niecīga. Cilvēkiem gados daudz lielāka iespēja ir nomirt no insulta vai infarkta. Ņujorkā veikts pētījums pierāda, ka no visiem inficētajiem ar slaveno vīrusu tikai 1,4% ir inficējušies sabiedriskās ēdināšanas vietās [https://ny.eater.com/. ASV pētījums rāda, ka iespēja inficēties trenažieru zālē ir 0,0023% [https://www.ihrsa.org/ Kā tev šķiet, vai šādi skaitļi ir pietiekami, lai apturētu ekonomiku, aizvērtu uzņēmumus, aizslēgtu kultūras nozari, grāmatnīcas, iztukšotu skolas? Tūkstošiem cilvēku ir atstāti likteņa varā.

Gan Latvijā, gan citur pasaulē cilvēki cieš no ierobežojumu smagajām sekām. Tā arī nav saprotams, par ko tā priecājas ārsti visā pasaulē. Pat ja video tapuši medicīnas darbinieku brīvajā laikā, tomēr tie filmēti slimnīcās, un varbūt būtu labāk tos nepublicēt un tā vietā teikt patiesību, ka slimnīcas ir tukšas un pustukšas?

https://m.facebook.com/story.php?

https://www.facebook.com/

https://www.youtube.com/watch?

https://www.youtube.com/watch?

https://www.youtube.com/watch?

https://www.youtube.com/watch?

https://www.youtube.com/watch?

Dalies ar rakstu:

Komentāri