Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

PIEDZĪVOJUMI AUTOBUSĀ JEB MASKAS PAR CILVĒCĪBAS CENU

Liecinieks stāsta: “Atgadījumus ar maskām esmu piedzīvojusi divas reizes. Abi notika starppilsētu autobusos, vakarā. Pirmo reizi tas bija Liepājas autobusā ceļā no Saldus, kad kāds manāmi iereibis vīrietis sacēla traci par to, ka mani jāmet ārā, jo UZ BRĪDI BIJU NOVILKUSI MASKU. Uzvilku masku, bet iereibušais vīrietis nerimās. Vērsos pēc palīdzības pie autobusa šofera, kurš ieteica pārsēsties citur un nogaidīt, līdz vīrietis nomierinās. Tā arī notika.”

“Otrs incidents gan bija nepatīkamāks, un notika pagājušajā sestdienā, 16. janvāra vakarā. Šis atgadījums neskāra tikai mani, bet visus autobusā braucošos. Autobuss no Ventspils izbrauca sešos, lai pirms deviņiem būtu Rīgā, un katrs braucējs, mani ieskaitot, paspētu būt pirms desmitiem mājās, jo šajā datumā plkst. 22:00 sākās  komandantstunda. Autobusā atradās 15-20 cilvēki, un man priekšā sēdēja kāds jauns vīrietis, kurš pa ceļam padzērās ūdeni un ēda, tāpēc UZ BRĪDĪ BIJA NOŅĒMIS masku. Kāds cits pasažieris pienāca pie viņa un aizrādīja viņam, lai uzliek masku. Sākumā puisis nereaģēja, bet tad masku uzlika, un viss bija mierīgi,”  stāsta lieciniece.

“Bet pēc aptuveni pusstundas autobuss apstājās un šoferis paziņoja, ka autobusā ir konflikts masku nelietošanas dēļ. Viņš teica, ka ir izsaukta policija, kas šo situāciju atrisinās. Izrādās, ka vīrietis, kurš bija aizrādījis, visu to laiku bija pārbijies, ka saslims. Vīrietis bija ļoti uztraucies un nervozs,” Luīze atzīstas, ka jutusies neērti. Autobuss apstājās pie Spuņupes un gaidīja policiju.

“Kamēr gaidījām policiju, autobusā pasažieru vidū sākās HISTĒRIJA, pulkstenis bija jau pusdeviņi, cilvēki uztraucās, ka laicīgi netiks mājās. Pasažieri sāka pārmest vīrietim, ka viņš nosūdzēja pasažieri bez maskas, kas viņš ir aizkavējis autobusu, izskanēja pat lamuvārdi, un tas viss nonāca gandrīz līdz kautiņam,” atceras Luīze un piebilst, “Vīrieti, kurš iepriekš nebija uzlicis masku, vispār neaiztika, bet gan aizstāvēja.”

“Policijas ekipāža atbrauca ātri, trīs policisti iekāpa autobusā un sāka skaidrot situāciju. Policisti paņēma dokumentus no vīrieša, kas bija uzsācis skandālu, bet citiem cilvēkiem nemaz negāja klāt. Neizskatījās, ka kādam būs sods. Tā tas viss beidzās. Rīgā autobuss iebrauca pāri deviņiem.

“Pasažieri autoostā burtiski izlidoja no autobusa, lai katrs savā veidā paspētu līdz desmitiem tikt mājās. Es izsaucu taksi un mājās biju īsi pirms 22:00 ar PĀRDOMĀM par notikušo, satraukumu par nepaspēšanu tikt līdz mājām laikā, sarūgtinājumu par papildu izdevumiem, kas bija radušies, jo autobuss Rīgā iebrauca krietni vēlāk. Ceru, ka pārējie pasažieri mājās tika laicīgi.”

Esi aktīvs, piedalies un komentē!

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri