Dalīties:

Maska un Zakerberga cīņa tiks pārraidīta platformā X

Elektroautomobiļu Tesla dibinātājs Īlons Masks paziņojis, ka viņa iespējamā klātienes cīņa ar Facebook mātesuzņēmuma “Meta” īpašnieku Zakerbergu būs skatāma tiešraidē platformā X, agrākajā Twitter. Viņš arī paziņojis, ka visi ieņēmumi no šīs cīņas tiks novirzīti labdarībai kara veterāniem.
Viss sākās tad, kad Zakerbergs paziņoja par jauna Twitter konkurenta ar nosaukumu “Threads” izveidi, uz ko Masks izteica komentāru, ka pasaule tagad pilnībā būs tikai Zakerberga rokās. Kāds Twitter lietotājs pajokoja, lai Masks uzmanās, jo Meta īpašnieks nopietni trenējas džiu džitsu cīņas mākslā. “Es esmu gatavs cīņai “būrī”, sekoja atbilde. Jūnija beigās abi miljardieri vienojās, ka šāda cīņa ir iespējama.
Augusta sākumā Masks paziņoja, ka trenējas cīņai, cilājot svarus, savukārt Zakerbergs vietnē “Threads” rakstīja: “Esmu gatavs jau šodien. Ierosināju cīņu 26. augustā, bet Masks vēl nav apstiprinājis”. Tāpat viņš atzīst, ja cīņa tomēr nenotiks, nepārdzīvos, jo mīl savu sporta veidu un turpinās sacensties ar cilvēkiem, kuri trenējas austrumu cīņas mākslā. Tas, vai Masks un Zakerbergs patiešām nokļūs ringā Lasvegasā, vēl nav skaidri zināms, bet jebkurā gadījumā šī ziņa ir izraisījusi plašu ažiotāžu soctīklu vietnēs un medijos.
Dalies ar rakstu:

Komentāri