Dalīties:

Mans ieteikums Znotiņam un līdzīgiem: Mazāk dzert vajag!

Iepriekšējās Saeimas deputāts no Bordāna “Konservatīvo” partijas Reinis Znotiņš pirms divām dienām Twitter ierakstīja, ka piedzīvojis uzbrukumu no krievu izcelsmes kaimiņiem. Viņš stāsta, ka prasījis kāpņu telpā runāt latviski, par ko kaimiņi viņu sākuši žņaugt. Sākotnējie komentāri norādīja, ka piedzīvots naida noziegums un nosodīta policijas rīcība par bijušā deputāta neaizstāvēšanu.
Vēlāk sociālajos tīklos parādījās video, kuru filmējis cits kaimiņš un tajā sniegts plašāks situācijas konteksts. Video redzams, ka krievu izcelsmes kaimiņi pārsvarā runājuši latviski, bijušais deputāts alkohola reibumā lamājies krievu “mātes vārdiem” un atsaucoties uz pazīšanos valdībā, draudējis izrēķināties ar viņiem. Kā redzams video “vatņiks” nav nacionalitāte, bet domāšanas un dzīves veids. Pēc video publicēšanas, Znotiņš vairs nav presei sniedzis komentārus, izstājies no partijas “Konservatīvie” un vēlāk arī tviterī atvainojies tiem, kurus aizskāra viņa uzvedība.
Šis notikums labi atklāj, ka pie varas esošie politiķi ir noskaņojuši sabiedrību uz to, lai atrastu vainīgo pie visām nelaimēm, novēršot uzmanību no pašu destruktīvas valsts “pārvaldības”. Šis paņēmiens ir vecs kā pasaule – Nērons nodedzināja Romu un visā vainoja kristiešus, tāpat arī nacistu vadonis atrada visu nelaimju iemeslu – ebrejus un sekas mēs visi labi zinām.
Tāpēc Znotiņam un citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem ieteiktu mazāk dzert, lai viņu iekšējo domu un emocionālais saturs nekļūtu visiem redzams un neradītu nevajadzīgu spriedzi. Šodienas apstākļos mums katram jādomā, kā nāciju vienot, ne šķelt un neaizmirst elementāru cilvēcību.
Otrs ieteikums katram: Pirms vainot savās neveiksmēs cilvēkus vai apstākļus paskaties uz sevi. Uzņemies atbildību par savu rīcību un dzīvi pats, jo vainas neklēšana citos ir bezatbildība un neveiksminieku īpašība.
Dalies ar rakstu:

Komentāri