Dalīties:

Lietuvas organizētā akcija cīņā ar dezinformācijas propagandu – “Piezvani Krievijai!”

Krievvalodīgie cilvēki no visas pasaules tiek aicināti iesaistīties Lietuvas rīkotajā akcijā “Piezvani Krievijai!”. Tās mērķis ir uz nejauši izvēlētiem telefona numuriem sazvanīt 40 mlj. Krievijas iedzīvotājus, un apgaismot par patiesajiem notikumiem Ukrainā.
Pauļus Seņuta, viens no akcijas organizatoriem, sazvanot savus paziņas Maskavā, stāsta, ka Krievijas meinstrīma informācija ir kā no citas planētas. Karš Ukrainā tiek attēlots kā pareizs un vēlams un cilvēki tam tic.
Akcijas organizatori ir pārliecināti, ka Putinu neapturēs ne sankcijas, ne pasaules viedoklis, tāpēc ir nepieciešams pēc iespējas vairāk izplatīt informāciju par kara traģisko pusi – zaudētām dzīvībām, ievainotiem bērniem, dzemdību apstākļiem māmiņām bumbu patversmēs, bez pajumtes palikušiem un izmisumā esošiem cilvēkiem, kā arī krievu karavīriem, kuri iet bojā, cīnoties ar Ukrainas aizstāvjiem. Putins baidās tikai no viena – ja Krievijas iedzīvotāji paši izietu ielās protestos, un tieši šādu rīcību akcijas organizatori cer panākt.

Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri