Dalīties:

Kā apliecina nopludināti slepenie valdības dokumenti, Īrijas nodokļu maksātāji maksā 34 miljonus eiro mēnesī, lai izmitinātu migrantus 176 viesnīcās, kā arī finansē simtiem citu naktsmītņu.

19 lappušu biezo dokumentu ar informāciju par visām privātīpašumā esošajām naktsmītnēm, kas tiek izmantotas kā pagaidu patversmes migrantiem un to cenām, portāls “The European Conservative” ieguva ar īru diplomāta Briselē starpniecību. Dokumentā Vienlīdzības un integrācijas departamenta ģenerālsekretārs Kevins Makartijs norādījis, ka viņa departaments izmitina “aptuveni 80 000 cilvēku valsts finansētās mītnēs, 7000 cilvēku Sarkanā Krusta īpašumos, un 2677 migranti izmitināti, izmantojot valdības programmu “Piedāvā māju”, saskaņā ar kuru īpašumu saimnieki saņem 800 eiro mēnesī.”.

Dokumentā ir iekļauts arī detalizēts ikmēneša maksājumu sadalījums 176 viesnīcām visā valstī. Lielākā daļa no tām saņem no 100 000 līdz 500 000 eiro, bet piecas no tām saņem vairāk kā miljonu eiro mēnesī.  Papildus esošo viesnīcu un pansiju izīrēšanai Īrijas valdība gatavojas izveidot vairākus jaunus migrantu izmitināšanas centrus, no kuriem septiņi drīzumā sāks darboties un līdz gada beigām uzņems vairākus tūkstošus migrantu. Šobrīd izmitināšanas sistēma darbojas kā stimuls migrantiem ierasties Īrijā, pat no Anglijas, jo šeit viņiem tiek piedāvāti lielāki pabalsti un labāki apstākļi.

Liberālie masveida migrācijas atbalstītāji cenšas noklusēt valdības tēriņus imigrantiem. Dzīves apstākļi un valsts sociālais atbalsts ekonomiskajiem un cita rakstura bēgļiem nereti ir labāks nekā vietējiem iedzīvotājiem.

Dalies ar rakstu:

Komentāri