Dalīties:

Lielākā problēma pirms vēlēšanām nav aizejošā valdība, bet lielā neticība par pozitīvām pārmaiņām un žēlošanās – katrs šāds negatīvists saindē simtiem cilvēku.

👉Cilvēku reakcija uz ielām un komentāros liecina par to, ka apmēram viena ceturtdaļa reaģē negatīvi attiecībā uz cerību un ticību uz pozitīvām iespējām un izmaiņām. Tam ir iemesli:
👉1. Cilvēki ir nogurdināti no gadiem neizpildītiem valdības solījumiem un ir zaudējuši ticību, cerību pozitīvām pārmaiņām, zaudējuši arī mīlestību, kas pārvērtusies vienaldzībā, agresijā, dusmās. Šie ir salauzti cilvēki.
👉2. Es nekad nesolu, ka iedošu to un to un, ka es panākšu, ka tiek paveikts tas un tas, bet, ka es iestāšos un atslēgas vārds ir “es iestāšos”, kas izriet no manas ticības par Dieva svētītu Latviju, kurā ir iespējamas pozitīvas pārmaiņas. Man ir sapnis, ka Latvija būs zeme, uz kuru cilvēki brauc nevis bēg – garīgi, ekonomiski un sociāli svētīta valsts. Tas mani dzen IESTĀTIES.
👉3. Svarīgākais nav rezultāts, bet mana un tava dzīves pozīcija, vai tu joprojām esi ierindā, vai neesi padevies, vai tev ir miers ar Dievu un savu sirdsapziņu, ka tu joprojām mīli savu tuvāko kā sevi pašu, ka tev joprojām ir liels sapnis, kam seko mazi darbi, kas padara kaut nedaudz mūsu Latviju labāku. Nekad, nekad, nekad nepadodies!
👉4. Pats ceļš, process uz pārmaiņām dara mani laimīgu. Esi procesā un iedrošini citus. Liec vienaldzīgajai daļai nesamierināties ar esošo stāvokli un iedegties.
🇱🇻Es esmu Latvija. Tu esi Latvija. Mēs esam Latvija. Mēs varam!
Dalies ar rakstu:

Komentāri