Dalīties:

Baidena atbalstītāju vadītajās lielpilsētās arvien vairāk pieaug noziedzība un vairojas bezpajumtnieku kvartāli. To izraisījusi liberālā politika, kas apzināti nesoda noziedzniekus, ļauj lietot narkotikas un veicina bezpajumtnieku pieaugumu. Lai palīdzētu iedzīvotājiem un tūristiem izvairīties no ekskrementiem uz ielām, kurus nekautrīgi bezpajumtnieki atstāj visās publiskajās vietās, gadu gaitā ir izveidotas īpašas kartes un aplikācijas, kuras sauc par “fēču kartēm”, lai izvairītos no šiem rajoniem.

Sanfrancisko ir tikai viena no daudzajām ASV pilsētām, kas saskaras ar tā dēvēto “pilsētas bojāejas apburto loku”. Tā kā uzņēmumi un turīgie iedzīvotāji bēg no pilsētas rajoniem, aizplūst arī nodokļi. Tas nozīmē dzīves kvalitātes pazemināšanos, kas savukārt rada atkal jaunu pārcelšanās vilni. 

Savulaik ceturtā lielākā Amerikas pilsēta Detroita, noziedzības un beztiesiskuma dēļ ir kļuvusi par simbolu panīkumam un noziedzībai. Detroitai joprojām ir viens no augstākajiem slepkavību rādītājiem un vissliktākie pilsētas pakalpojumi no visām lielpilsētām ASV. Džeimss Hohmans no Mičiganas Makinaka Sabiedriskās politikas institūta apgalvo, ka pilsētu vadītājiem būtu jāsaprot, ka cilvēki vēlas drošas un tīras dzīvesvietas, nevis pilsētas, kurās valda jaunākā “progresīvā” politika.

Lielpilsētās pieaugošā noziedzība un bezpajumtnieku nekautrīgais dzīvesveids nepastāv tikai ASV, bet arī Rietumeiropas liberālajās pilsētās, kur veicina imigrāciju un nesoda noziedzību.

Dalies ar rakstu:

Komentāri