Dalīties:

“Latvijas Krievu savienība” draud ar karu

Piemineklis Uzvaras parkā ir sliktā tehniskā stāvoklī, taču nav jābūt ekspertam, lai saprastu, ka žogs ap to uzsliets saistībā ar gaidāmo 9. maiju, kas draud izvērsties gan par nelegālām Latvijas okupācijas svinībām, gan atbalsta pasākumu Krievijas karam Ukrainā.
Prokremliskās partijas “Latvijas Krievu savienība”(LKS) padomes loceklis Jevgēņijs Osipovs nācis klajā ar paziņojumu: “Mēģinājums pārvietot pieminekli kaut par milimetru būs līdzvērtīgs kara pieteikumam, kurā mēs gūstekņus neņemsim.” Gūstekņus neņemt nozīmē – šaut pretiniekus bez šķirošanas. Kremļa aģenti faktiski draud ar karu.
Pieejamā informācija ļauj prognozēt, ka 9. maijā notiks nesaskaņota masu mītiņošana ar gājienu pa Rīgas ielām. Visi, kam dārgs 9. maijs, tiek aicināti apvienoties, iziet ielās un aizstāvēt pieminekli.
Šobrīd LKS atbalstītāju skaits būtiski pieaudzis, līdz ar to šis politiskais spēks ir bīstams Latvijai, tādēļ organizācija atrodas zem pastiprinātas uzraudzības. Valsts drošības dienests ir konstatējis, ka partijas aktivitātes vērstas uz Krievijas īstenotās politikas un pārkāpumu attaisnošanu, kā arī Krievijas propagandas izplatīšanu.
Valsts drošības dienests partijai ir izteicis brīdinājumu par nepieļaujamību izdarīt likumpārkāpumus, kas ir vērsti pret valsts drošību vai var tai kaitēt. Ja partija veiks nelikumīgas darbības, pret to tiks izmantoti likumā noteiktie instrumenti.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri