Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

Latvijai jāmācās no Tanzānijas apgūt ES naudu!

Tanzānija ir saņēmusi no ES 27 miljonus eiro cīņai ar pandēmiju un pasludināja valsti par brīvu no koronavīrusa.

Eiropas savienība piešķīra Tanzānijai 27 miljonus eiro cīņai ar COVID-19.
Nauda no Eiropas savienības solidaritātes fonda bija paredzēta cīņai ar koronavīrusa pandēmiju un tās ekonomikām sekām.
Būtībā līdzekļi bija paredzēti vakcīnas izstrādei, individuālās aizsardzības līdzekļu un medikamentu iegādei, iedzīvotāju vakcinācijas pasākumiem. Taču pēc naudas saņemšanas Tanzānijas valdība pasludināja valsi par brīvu no koronavīrusa un neuzsāka iedzīvotāju vakcināciju. Valsts prezidents Džons Magufuli paziņoja, ka nav gatavs izmantot jebkādu vakcīnu no COVID-19, bet tā vietā pieturēsies pie vietējiem ārstnieciskiem augiem, kas aizsargā pret slimību.
“Cilvēki beidzot uzzinās patiesību par to, ka mēs Tanzānijā esam drošībā. Vai ziniet? Šeit neviens nevelk maskas. Tas tādēļ, ka mums nekas nedraud. Vai jums šķiet, ka mēs nebaidāmies nomirt? Koronavīruss ir tālu prom no mums. Mēs to esam likvidējuši. Mēs lūdzām, piesaucām Dievu, un Viņš mūs ir sadzirdējis”, – paziņoja Magufuli.
Valsts prezidents piebilst, ka tauta izārstēsies, pateicoties lūgšanām, un apsolīja iegādāties Madagaskarā dzērienu uz vērmeļu bāzes, kas, kā tiek uzskatīts, var izārstēt koronavīrusa pacientu.
Fonda pārstāvji tagad ir neizpratnē un pauž savu sašutumu parlamentā. Tas ir saniknojis arī farmaceitiskās kompānijas Eiropā.

 

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri