Dalīties:

Kristīgās koledžas teoloģijas profesors Ārons Edvards, pagājušā gada martā tika atbrīvots no darba pēc tam, kad bija publicējis ierakstu platformā “X”, kurā aizstāvēja tradicionālo laulību. Ieraksts vēstīja, ka, homoseksuālisms ienāk baznīcā, un kristieši neredz šī jautājuma nopietnību, jo ir aizņemti ar atvainošanos par savu homofobiju. Līdz ar to tas ir jautājums par Evaņģēlija būtību – “ja grēks vairs nav grēks, tad mums arī vairs nav vajadzīgs Glābējs”.

Tagad profesors ir iesūdzējis tiesā savu bijušo darba vietu – Klifa teoloģijas koledžu Derbšīrā, Anglijā, par atlaišanu no darba. Galvenais iemesls šai rīcībai ir ne tikai panākt taisnību, bet arī informēt pēc iespējas vairāk cilvēkus. Viņaprāt, šis ir unikāls gadījums, kad kristīgā organizācija vēršas pret savu darbinieku par Bībeles patiesības paušanu.  Profesors izteicis pateicību Kristīgo juristu centram Lielbritānijā un daudziem citiem, kas sniedza atbalstu viņam un viņa ģimenei pēc darba zaudēšanas.

Lai gan arvien vairāk zināmi piemēri, ka par tradicionālo laulību aizstāvošiem uzskatiem tiek diskriminēti cilvēki laicīgās institūcijās, satraucošs ir fakts, ka šādas lietas notiek arī kristīgās iestādēs. Teoloģijas profesors tika atlaists no teoloģijas koledžas par Bībeles vērtību aizstāvēšanu. Cik tālu esam aizgājuši?!

Dalies ar rakstu:

Komentāri