Dalīties:

Krievija iebrukusi Ukrainā

Ceturtdien, pl. 4.50 no rīta, līdzīgi kā nacistiskā Vācija, kura veica iebrukuma PSRS agrā rīta stundā, Putins Krievijas televīzijā paziņoja, ka ir pieņēmis lēmumu sākt militāru operāciju un aicina Ukrainas armiju nolikt ieročus. Viņš piedraud visām valstīm, kuras mēģinās iejaukties, ka tās piedzīvos tādas sekas, kādas vēl nekad nav pieredzējušas. Krievijas aizsardzības ministrija ziņo, ka ar precīza trāpījuma ieročiem tiek iznīcinātas Ukrainas kara lidostas, gaisa aizsardzības punkti un kara infrastruktūra. Harkovā dzirdami sprādzieni, aculiecinieki ziņo par raķešu un citu veidu apšaudi Kijevā, Odesā, Mariopolē, Dņepropetrovskā un daudzās citās pilsētās. Pie bankomātiem izveidojušās ļoti lielas rindas. Kijevā milzīgs sastrēgums, cilvēki brauc ārā no pilsētas. Ir arī daudz dezinformācijas. Tai pašā laikā Ķīnas ārlietu ministrija paziņo, ka Krievijas militārās darbības Ukrainā nav militārs iebrukums. Savukārt no ASV Baltā nama nāk ziņas, ka viņi netaisās sūtīt amerikāņu spēkus karot ar Krieviju Ukrainā.
Zeļenskis uzstājās ar uzrunu ukraiņu valodā, kuras galvenā doma – Krievija ir iebrukusi Ukrainā un viņš ir izsludinājis visā Ukrainā karastāvokli. Viņš arī informēšot turpmāk par visu notiekušo. Ārlietu ministrs Dimitro Kuleba ziņo, ka Krievija ir sākusi pilna mēroga iebrukumu Ukrainā. Pavērojot dažādus video un ierakstus no aculieciniekiem, izskatās, ka Ukrainas cīņas spars, cīņas gatavība un patriotisms ir labā līmenī.
Pielikumā karte ar vietām, kur Krievija izdarījusi raķešu un cita veida triecienus. Par kartes absolūtu precizitāti nevaru garantēt
Centīšos informēt par notikumiem arī turpmāk.
Lūdzam par Ukrainu! Dievs, svētī Ukrainu!
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri