Dalīties:

Krievija bloķē piekļuvi “Facebook” un “Twitter”

Piektdien, 4.martā Krievijas atbildīgās institūcijas ir pieņēmušas lēmumu bloķēt piekļuvi sociālajam tīklam Facebook un mikroblogošanās vietnei Twitter. Kā iemesls tiek minēts fakts, ka minētās vietnes ierobežo piekļuvi Krievijas propagandas materiāliem.
Tāpat arī Krievijā tiek bloķēta piekļūšana tādiem starptautiskajiem medijiem kā BBC, “Deutsche Welle”, “Amerikas balss”, “Radio Brīvā Eiropa/Radio Svoboda”, “Meduza” u.c. Arī vietējie žurnālisti un neatkarīgie mediji ir apdraudēti. Telekanāls “Doždj” un radiostacija “Eho Moskvi” ir pārtraukuši darbu, bet žurnālistiem, kuri vēlas sniegt patiesu informāciju par notikumiem Ukrainā, draud kriminālatbildība.
Krievija acīmredzot vēlas vēl vairāk izolēt savus iedzīvotājus, ļaujot tiem iepazīties vienīgi ar Putinam glaimojošu viedokli. Lai gan Facebook nepārtraukti cenzē valdošai elitei nevēlamus viedokļus, tomēr tā ir viena no populārākajām platformām pasaulē, kur var publicēt un atrast arī kādu objektīvu informāciju. Pēc statistikas datiem Facebook lietoja katrs otrais Krievijas iedzīvotājs.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri