Dalīties:

Teksasa, Misisipi un citi štati pasludināja pilnīgu ar KOV saistīto ierobežojumu atcelšanu (masku režīma, sociālās distancēšanās atcelšana utt.), pretēji Baidena administrācijas noteiktajam.

Štati atceļ obligātas masku nēsāšanas prasību, pievienojas pie arvien spēcīgākas gubernatoru un citu valsts amatpersonu kustības, kuri iestājas par ierobežojumu atvieglošanu, neskatoties uz sabiedrības veselības aizsardzības pārstāvju aicinājumu “nezaudēt modrību”.

Mičiganas, Misisipi un Luiziānas gubernatori, kā arī Sanfrancisko mērs paziņoja: “Katrs pats var izvēlēties, vai atvērt savas iestādes, bet mēs kā štata administrācija turpmāk noteikti negrasāmies iejaukties pilsoņu privātajā dzīvē un norādīt viņiem, kā jādzīvo.”

Bizness var atvērties! Daudzi Republikāņu štati izrādīja atbalstu pirmajiem pārmaiņu vēstnešiem, savukārt “probaidena” štati ar to līderiem priekšgalā pauda sašutumu.

Tas viss nenotika pats no sevis. Advokāti cīnījās, nenolaižot rokas, masveida rakstīja iesniegumus, cilvēki izdarīja spiedienu uz gubernatoriem un veica citas darbības.

Korona-psihoze atstāj ASV. Vai jums joprojām šķiet, ka nekas nenotiek? Novēlu visai pasaulei pēc iespējas ātrāk sekot ASV piemēram.

Dalies ar rakstu:

Komentāri