Dalīties:

Ko es varu darīt politikā!? Tā bieži atbild kristieši, kuri tiek aicināti pievienoties kustībai Dieva Lauvas vai partijai Latvija pirmajā vietā.
•Pirmkārt, tu vari kļūt par daļu no kustības Dieva Lauvas, Facebook ir izveidota grupa ar šādu pašu nosaukumu.
•Otrkārt, tu vari būt kustības Dieva Lauvas Telegram mazajās grupās, kur ir iespējama arī savstarpēja komunikācija, un tu vienkārši vari būt tas, kurš ir lietas kursā. Tu vari ņemt savu dalību ar to, ka esi informēts par notiekošo. Ar to arī jāsāk.
•Treškārt, tu vari informēt citus par notiekošo, kādā virzienā dodas kustība Dieva Lauvas, kādā virzienā dodas Latvijā pirmajā vietā. Tu vari būt aktīvs internetā, daloties ar informāciju, ar ierakstiem. Tu vari būt aktīvs komentējot, spiežot “Likes” un maksimāli informējot cilvēkus par patieso stāvokli valstī un par to, ko mēs varam darīt.
•Ceturtkārt, Tu vari aicināt citus kristiešus un nekristiešus, kam ir svarīgas kristīgās un vispārcilvēciskās vērtības, pievienoties kustībai. Šis ir pats svarīgākais, ko mēs varam darīt. Mums jākļūst lieliem un ietekmīgiem.
•Piektkārt, tu vari papildināt partijas Latvijā pirmajā vietā rindas, iestājoties. Šādā veidā padarot skaitliski stiprāku šo partiju ar kristīgajām vērtībām.
•Sestkārt, tu vēlēšanu dienā vari balsot par šo partiju, par tās līderiem.
•Septītkārt, ja tev pašam ir ietekme pār konkrētu sfēru un lielu cilvēku skaitu, arī tu vari startēt vēlēšanās.
Visa mūsu kustība vēl ir tapšanas procesā – gan mūsu partija, gan pati kustība Dieva Lauvas. Mēs darīsim daudz pārgalvīgas, interesantas un aizraujošas lietas. Iesim protestos un procesā arī nāks dažādas idejas un vajadzības, kuras mēs kopīgi arī realizēsim. Tu būsi daļa no kaut kā liela. Kad Latvija būs izmainīta, tu varēsi teikt – es biju pie pirmsākumiem, daļa no šī visa.
Un ja arī nenotiks viss tā, kā mēs vēlamies, tu varēsi teikt un arī domāt par sevi – es no savas puses izdarīju visu, ko es varēju, atšķirībā no tās pelēkās masas, kura turpināja nīkt pie “Panorāmas”.
Kļūsti par daļu no kustības Dieva Lauvas!
Latvijā pirmajā vietā.

Dalies ar rakstu:

Komentāri