Dalīties:

86 gadus vecais vācu inženieris un ekonomists, kurš vada bēdīgi slaveno globālistu organizāciju jau vairāk nekā 50 gadus, nesen paziņojis, ka atkāpjas no izpilddirektora amata. Viņa vietā plānots iecelt pagaidām mazpazīstamo Pasaules Ekonomikas foruma (WEF) prezidentu, norvēģu izcelsmes politiķi Borgi Brende. Švābs turpmāk būs priekšsēdētājs bez īpašām pilnvarām, tomēr amata maiņa vēl jāapstiprina Šveices valdībai.

WEF galvenokārt ir pazīstams ar ikgadējo sanāksmi, kas janvāra beigās notiek Davosā, kalnu kūrortā Šveices Alpos. Sanāksmē pulcējas aptuveni 3000 organizācijas biedri un izraudzīti dalībnieki, kuru vidū ir investori, uzņēmējdarbības un politiskie līderi, ekonomisti, slavenības un žurnālisti, lai līdz pat piecām dienām 500 sesijās apspriestu globālus jautājumus. 2023.gadā sanāksmē piedalījās vairāk nekā 50 valdību vadītāji.

Pasaules Ekonomikas forums un tā ikgadējā sanāksme Davosā tiek kritizēta par organizācijas ietekmi globālajās un demokrātiskajās institūcijās, neskaidriem lēmumu pieņemšanas procesiem, finanšu “necaurspīdīgumu”, likumīgu izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un ikgadējo sanāksmju ietekmi uz vidi.

WEF lielā mērā darbojas kā ģimenes uzņēmums. Švāba bērni ieņem augstus amatus, bet viņa sieva Hilde vada organizācijas fondu un apbalvošanas ceremonijas Davosā. Organizācija gadā gūst 500 miljonus eiro lielu peļņu.

Domājams, nav jāuzskaita visi nākotnes redzējumi un plāni, kurus caur WEF cenšas nodot nacionālajām valstīm. Lai gan viens no galvenajiem globālistu personāžiem pamet savu amatu, vai ar to mainīsies WEF mērķi attiecībā uz mūsu planētu un tās nākotni?

Dalies ar rakstu:

Komentāri