Dalīties:

Kanādas premjerministrs draud ar jaunām potēm un ierobežojumiem!

Apmeklējot Vinipegas pilsētu un uzrunājot žurnālistus, premjera Džastina Trudo izteikumos jau bija jūtami draudi. Viņš sacīja: “Tā kā nāk ziema un cilvēki pārsvarā uzturēsies iekštelpās, pastāv reāls risks, ka izcelsies vēl viens nopietns populārā vīrusa vilnis. Ja 80-90% kanādiešu saņems jauno poti, mums būs daudz labāka ziema ar mazāku nepieciešamību ieviest ierobežojumus un likumus, kas ikvienam bija tik apgrūtinoši pēdējos pāris gadus”. Tas nozīmē tikai vienu – negribēsiet potēties, ierobežojumi būs!
Jāatzīmē, ka līdz augusta vidum vairāk kā 90% kanādiešu virs 12 gadu vecuma bija pabeiguši primāro potēšanu, bet ap 57% saņēmuši “būsteri”. Kanādas veselības ministrs Žans Īvs Daklos (Jean-Yves Duclos) izteicies, ka “pošu aizsardzība ir kā telefona baterija: tā ir regulāri jāuzlādē”. Kanāda ir iepirkusi jau 12 miljonu jauno pošu devu.
Latvijā ir līdzīga situācija, bet, lai potēšanas plāns tiktu realizēts, esošai varai jāpaliek līderos. Mēs varam to nepieļaut. Tu jau zini, kas jādara 1. oktobrī!
Dalies ar rakstu:

Komentāri