Dalīties:

Sākot ar 1.janvāri ASV Kalifornijas štatā stāsies spēkā likums, kas paredz, ka veikalos ar vairāk nekā 500 darbiniekiem ir jābūt atsevišķai nodaļai, kur tiek pārdotas  dzimumneitrālas bērnu rotaļlietas. 

Likuma atbalstītāji apgalvo, ka tas novērsīs dzimumu diskrimināciju un stereotipus par zēniem un meitenēm. Kā intervijā CBS News sacīja likumprojekta autors, demokrāts Īvens Lovs: “Es ceru, ka šis solis mudinās vairāk uzņēmumu visā Kalifornijā un ASV izvairīties no kaitīgu un novecojušu stereotipu nostiprināšanas”. Par noteikuma neievērošanu veikaliem var piemērot līdz 500 ASV dolāru soda naudu. 

Konservatīvie politiķi un bezpeļņas organizāciju vadītāji jau izteikuši savu sašutumu, apgalvojot, ka šāds likums “pārkāpj Konstitūciju”. Gregs Bērts, Kalifornijas Ģimenes izpētes padomes (California Family Research Council) viceprezidents sacījis, ka “tagad valdība arī nosaka, kādus vārdus var izmantot produktu reklāmā. Tas atvērs Pandoras lādi”. 

Līdz šim liberāļi izmanto apgalvojumu, ka Stambulas konvencija un citi tradicionālo ģimeni degradējoši likumi nav vērsti pret dabisko ģimeni. Šis likums acīmredzami pierāda, ka tādi apgalvojumi ir maldīgi. Kreiso liberāļu mērķis ir degradēt ģimenes lomu un uzspiest bērniem savu ideoloģiju.

Dalies ar rakstu:

Komentāri