Dalīties:

Jau pavisam drīz, 8.jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kas noteiks, kādā politiskajā virzienā turpmāk dosies Eiropas Savienība un, protams, tai skaitā arī Latvija. Pamatvirzieni ir divi – kreisi liberālā politika, kura valdīja līdz šim, un labējais, konservatīvais bloks. Šobrīd konservatīvajiem spēkiem pastāv diezgan lielas iespējas uzvarēt, bet vai tas notiks, ir atkarīgs no ikviena vēlētāja aktivitātes un izvēles vēlēšanu dienā.

Nozīmīgs spēlētājs Latvijas partiju konservatīvajā blokā ir partija “Latvija pirmajā vietā” (LPV), kura, pirmkārt, iestājas par  tradicionālām vērtībām, par ģimenēm, kuras veido māte un tēvs – sieviete un vīrietis, par ģimenēm ar bērniem. Tāpat LPV ir pret dzimumu maiņas rosināšanu nepilngadīgiem bērniem, pret bērnu adopciju viendzimuma pāriem, viendzimuma laulībām un par Stambulas konvencijas atcelšanu.

Partijas vēlēšanu programmā ir teikts, ka LPV ir pret nepierādītu teoriju un sociālu eksperimentu uzspiešanu cilvēkiem Latvijā un Eiropā, kas tiek slēpta aiz saukļa “Uzticies zinātnei!”, kā arī pret pārspīlējumiem klimata politikā. Latvija ir viena no zaļākajām valstīm Eiropā un šeit nav vajadzīga vēl “zaļāka” politika, kuras rezultāts ir Latvijas konkurētspējas samazināšanās un iedzīvotāju nabadzība. 

LPV iestājas par birokrātijas un ierēdņu skaita samazināšanu, kas rada gandrīz nepanesamu slogu Latvijas nodokļu maksātājiem, un par Eiropas noteikumu diktāta mīkstināšanu un vienkāršošanu.

Tā kā esam ES ārējā robeža, LPV uzskata, ka par Eiropas drošības garantiju ir jākļūst Latvijas labklājībai. Kā vēsta viens no punktiem partijas vēlēšanu programmā: “Ja Latvijā būs ilgtermiņa ieguldījumi infrastruktūrā un ievērojamos nekustamā īpašuma attīstības projektos, tā būs arī mūsu miera un drošības īstākā garantija”.

Ja arī Tu esi par tradicionālām vērtībām, par plaukstošu Latviju, par aktīviem vietējiem iedzīvotājiem un jaunām investīcijām, kas ceļ mūsu cilvēku labklājību, aicinu Tevi balsot par sarakstu Nr.4 – “Latvija pirmajā vietā”.

Ar LPV pilnu vēlēšanu programmu var iepazīties šeit https://latvijapirmajavieta.lv/eiropas-parlamenta-velesanas-2024-gada-8-junija/

Dalies ar rakstu:

Komentāri