Dalīties:

Tā ir daļa no valdības tā sauktā “kara pret radikālo liberālismu”. Kas aizvietos šīs mācības pagaidām nav zināms, taču, kā apgalvo jaunās konservatīvās valdības partijas “NZ First” (“Jaunzēlande pirmajā vietā”) viens no līderiem Vinstons Pīterss: “Mācību saturam katrā ziņā ir jābūt pārredzamam un vecākiem ir tiesības zināt, ko viņu bērniem māca “pirms nevis pēc stundām””.

Konservatīvā nevalstiskā organizācija “Family First” (“Ģimene pirmajā vietā”) uzskata, ka iepriekšējā mācību programma centās iepludināt seksuālo izglītību skolās, tādējādi padarot mācību iestādes par vietām, kur bērniem tiek “skalotas smadzenes” un propagandēta genderideoloģija. Piemēram, sākumskolas vecuma bērnus bija “jāuzrunā vārdā un vietniekvārdā, kādā viņi paši izvēlas. Transseksuāli skolēni varēja izmantot vīriešu vai sieviešu tualetes pēc savas izvēles. Vecā mācību programma attiecās pat uz dabaszinātņu mācīšanu, un skolēniem bija jāmācās par to, kā ir “konstruēts” bioloģiskais dzimums. 

Jaunzēlandes valdība apgalvo, ka tā atgriezīsies pie pamatiem un koncentrēsies uz lasīšanu, rakstīšanu un matemātiku – darbībām ar skaidru izglītojošu vērtību un konkrētiem, izmērāmiem rezultātiem. Iespējams, dzimumizglītības vietā būtu labāk censties nodrošināt, lai skolēni izturētos pieklājīgi un saudzīgi cits pret citu un jo īpaši pret tiem, kas ir atšķirīgi. 

Šādas izmaiņas radikāli izmaina iepriekšējās liberālās valdības pozīciju, kas iestājās par pandēmijas tirāniju, bērnu liberalizāciju un globālo politiku.

Dalies ar rakstu:

Komentāri