Dalīties:

“Jaunajai Vienotībai” arī Rīgas mēra amats

Vakar, 17.augustā par Rīgas domes priekšsēdētāju ar 33 balsīm par un 17 pret tika ievēlēts līdzšinējais domes vicemērs un domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Vilnis Ķirsis no “Jaunās Vienotības” frakcijas. Nav gan pārsteigums, ka ievēlēts tika tieši Ķirsis, jo citi pretendenti vispār nebija izvirzīti.
Savā uzrunā jaunais mērs uzsvēra, ka viņa prioritātes būs ielu infrastruktūras sakārtošana, jaunu mājokļu būvniecība, kuru trūkuma dēļ Rīgā esot samazinājies iedzīvotājus skaits, kā arī investīcijas un izglītība. Tāpat Ķirsis uzsvēra, ka viņa prioritāte ir arī domes veiktspējas palielināšana, piebilstot, ka “mums ir darbiniekiem jāceļ algas, lai mēs sasniegtu mērķus, ko gribam uzstādīt”. Tas nozīmē, ka ierēdņu skaits ne tikai nesamazināsies, bet esošajiem tiks paaugstinātas algas.
KNAB pagājušā nedēļā informēja, ka Ķirsis bija 8 reizes veicis darbības, kas pārkāpa interešu konfliktu sakarā ar komandējumiem. Protams, attiecībā uz “Jaunās Vienotības” vadošajiem politiķiem neattiecas tādi paši noteikumi kā uz vienkāršiem ļaudīm, un par šīm darbībām KNAB neuzsāks administratīvā pārkāpuma procesu.
Dalies ar rakstu:

Komentāri