Dalīties:

Itālijas valsts mediji popularizēs tradicionālo ģimeni

Kopš nacionāli konservatīvās premjerministres Džordžijas Meloni nākšanas pie varas, Itālijā ir notikušas dažādas pārmaiņas, tai skaitā arī valsts sabiedriskajos medijos un kultūras iestādēs. Valsts raidorganizācijā “Radiotelevisione Italiana” (RAI), plānots veikt grozījumus tās pārvaldības kodeksā, lai popularizētu heteroseksuālās jeb tradicionālās ģimenes un nodrošinātu to “pārstāvniecību” sabiedriskajā medijā. Priekšlikumus atbalstīt dabisko ģimeni ir rosinājuši konservatīvās partijas “Forza Italia” deputāti. 

Jāatzīmē, ka RAI ir viens no galvenajiem instrumentiem sabiedriskās domas veidošanai Itālijā. Kopš šī gada maija raidorganizāciju vada Meloni partijas biedrs Roberto Serdžio un vairākiem liberāliem žurnālistiem un TV personībām jau ir nācies pamest organizāciju. Tas apliecina, ka Itālijas līdzšinējā kreisā un liberālā politika vairs nebūs noteicošā sabiedriskajos medijos.  

Itālija ir viena no retajām Eiropas valstīm, kas nav legalizējusi viendzimuma laulības, lai gan kopš 2016. gada ir atzinusi tā sauktās civilās savienības. Premjerministre Meloni, kas sevi raksturo kā kristieti, šī gada sākumā pauda savu pārliecību, ka “bērns ir pelnījis tikai labāko, proti, māti un tēvu”.

Dalies ar rakstu:

Komentāri