Dalīties:

Laikā, kad Rietumu pasaulē ģimenes nozīme mazinās, un cilvēki vairāk rūpējas par savu karjeru nevis tuviniekiem, Ozolu ģimene var parādīt pretējo. Šajā kuplajā ģimenē aug 11 laimīgi un skaisti bērni, un konkursa finālā tā iekļuva kopā ar kandidātiem no Polijas, Rumānijas un Itālijas.

Vecāki Baiba un Māris apprecējās pirms 26 gadiem, un viņi ir skaitliski lielākā no šobrīd Jelgavā dzīvojošām ģimenēm. Vecākajam dēlam Jēkabam ir 25 gadi, viņš strādā par arhitektu un fotogrāfu. Savukārt 23 gadus vecais Matīss ir profesionāls aktieris vienā no Latvijas valsts teātriem. Viņš ir arī sportists un ir ieguvis vairākas starptautiskas godalgas kanoe airēšanā. Meita Marta absolvējusi UVC Starptautisko vidusskolu Ķīnā un plāno turpināt studijas. Dēls Kārlis pašlaik mācās par pavāru, bet 17 gadus vecā Anna Marija turpina mācības vidusskolā. Ernests un Gustavs spēlē futbolu un ar to plāno saistīt savu nākotni. Jaunākie bērni Austra, Rūta, Grieta un Druvis apmeklē skolu un bērnudārzu. Vairākiem Ozolu ģimenes bērniem ir muzikālās dotības, un viņi ir absolvējuši vai pašreiz mācās mūzikas skolā.

Īpašs Ozolu ģimenes nopelns ir viņu sabiedriskā darbība. Pirms diviem gadiem mamma Baiba nodibināja Jelgavas novada daudzbērnu ģimeņu biedrību “Goda ģimenes”. Kopš tā laika Ozolu ģimene ik mēnesi organizē sporta un atpūtas pasākumus ģimenēm.

Tas ir bijis iespējams tikai ar tēva Māra morālo atbalstu un sapratni. Šajā ģimenē tiek respektētas gan sievas, gan vīra vēlmes pašrealizēties, neaizmirstot svarīgāko kopīgo pienākumu – dot bērniem mīlestību, kā arī iemācīt atbildību un cieņu pret ģimenes un valsts vērtībām.

Ozolu ģimenei ir kopīgi sapņi par ceļošanu. Tā kā reti kad ir iespējams plānot un atļauties kopīgus garus ceļojumus, ģimene daudz ceļo ar velosipēdiem un savu automašīnu. Galvenais ir būt kopā! Kopā būšana ir viņu laimes atslēga.

Dalies ar rakstu:

Komentāri