Dalīties:
“Gazprom” šogad rekordliela peļņa
Pirmajos šī gada sešos mēnešos, neskatoties uz to, ka sankciju dēļ Krievijas gāzes eksports Eiropai ir samazinājies par 35%, “Gazprom” peļņa ir sasniegusi rekordaugstu skaitli – 41,7 miljardi eur. Kā vēsta vācu laikraksts “Der Spiegel Online”, šis ir absolūts rekords salīdzinot ar pagājušā gada 27,5 miljardu eur peļņu visa gada laikā. Iemesls tik lielai peļņai, protams, ir nesamērīgi augstā gāzes cena, par kādu Krievija tagad pārdod gāzi Eiropas valstīm.
Lai gan tiek radīts priekšstats, ka sankcijas ir panākušas Krievijas ekonomikas sabrukumu, realitātē “Gazprom” gadījums parāda pretējo. No sankciju radītām sekām un inflācijas cieš uzņēmēji un vienkāršie iedzīvotāji, ne Krievija. Ir svarīgi atbalstīt Ukrainu un pretoties Krievijas agresijai, tomēr vai pašreizējo politiku var uzskatīt par efektīvu?
‼️Latvija Eiropā cieš visvairāk, un vainīgie nav jāmeklē Krievijā, ASV vai Eiropā. Tie ir tepat. Valdošā koalīcija, kas joprojām nav iesaldējusi enerģijas cenas un paši Latvijas iedzīvotāji, kuri ir gatavi 1. oktobrī balsot par tām pašām koalīcijas partijām vai vispār neiet uz vēlēšanām.
Dalies ar rakstu:

Komentāri