Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

GARŠĪGAS ZIŅAS NO ITĀLIJAS MĪĻIE DRAUGI

Itāļi saka: Pietiek!!!

Tūkstošiem bāru un restorānu saliedējuši spēkus un nostājušies pret Džuzepes Kontes valdības drakoniskajiem anti-korona pasākumiem un Lokdauniem. Kustībā #ioapro vai #Iopen apvienojušies 50 000 uzņēmumu. Ēdināšanas uzņēmumiem Itālijā pēc stingrā Ziemassvētku lokdauna tika atļauts vērt durvis apmeklētājiem tikai līdz pl.18.00, bet šīs kampaņas dalībnieki pateica : BASTA, mēs atveramies un piedāvāsim gan pusdienas, gan vakariņas un paņemsim atpakaļ to, kas mums tika atņemts. Nav iespējams mazajiem uzņēmumiem izdzīvot tādā režīmā, pietiek mocīt cilvēkus. Kas ir itāļu dzīve bez garšīga ēdiena un smiekliem kopā ar draugiem?

 

Kustību atbalsta politiskās opozīcijas līderis Itālijas parlamentā Vittorio Sgarbi (atceramies viņa sirsnīgo runu parlamentā, kas plaši ceļoja FB pag. vasarā, kad itāļu patologanatomi atklāja patiesību par korona slimību, kas atšķīrās no Pandēmistu māņiem). Tagad Vittorio Sgarbi saka: ”VERIETIES VAĻĀ UN NEUZTRAUCIETIES. KAD VISS BŪS GALĀ, LIKSIM VIŅIEM APĒST VISUS NAUDAS SODUS.”

 

FB jau plaši izplatījies video no Milānas aizvadītajā vīkendā, kur policija ieradās atvērtā krodziņā, bet apmeklētāji viņus izsvilpa, skaļi skandējot LIBERTA, brīvība! Un policija aizgāja.

 

Civilās nepakļaušanās kustības #IoApro jeb #IOpen koordinatori skaidro nepakļaušanās kustības būtību

https://www.facebook.com/ioapro1501/videos/235607108060410

Viņi stāsta, ka pirmajā dienā, 15. janvārī durvis vēruši pirmie 8000 restorānu un bāru, bet jau sestdien to skaits pieaudzis līdz 12 000. Citi gatavojas pievienoties. Kustību atbalsta 40 profesionāli juristi. „Mēs atgriezīsimies pie tā, ko esam zaudējuši, un strādāsim, ievērojot REĀLOS likumus, saskaņā ar konstitūciju. Mēs nepadodamies. Daudz soda kvīšu jau izrakstīts. Mēs turpināsim, jo citādi neizdzīvosim.” IoApro profilā var apskatīt juridiskos materiālus par to, kā saskaņoti rīkoties ar naudas sodu jautājumu.

Video apdeits Facebook par pirmajām dienām no dažādām pilsētām Itālijā:

https://www.facebook.com/ioapro1501

 

“I am Open” protests izplatās arī EIROPĀ, kur dažādi varianti pieaug spēkā vāciski runājošajā ŠVEICES daļā (#Wirmachenauf) un POLIJĀ (#OtwieraMY). Polijā īpaši aktīvi šajā kustībā ir ziemas sporta un slēpošanas centros strādājošie uzņēmumi Tatru kalnos. „Mēs izbeigsim šo vājprātu… kas grib iznīcināt Poliju un tās polisko dabu, iznīdēt vidusslāni, mazos un vidējos uzņēmumus un nogalināt vairākus simtus cilvēku ik dienas tā rezultātā,” saka Sebastians Pitons no biedrības „Highlander’s Veto”, kas pārstāv 200 uzņēmumus.

NESKUMSIM. Ik reizi, kad izskatās, ka JAUNAIS NORMĀLAIS netraucēti izplatās pasaulē kā nenovēršama Tautas un cilvēki daudzās valstīs izrāda miermīlīgu pretošanos šai „jaunnormalitātei”.

Vēl mazliet par šo kanālā Breitbart: Delingpole: https://www.breitbart.com/…/italian-restaurants-open…/

The Highwire speciālizlaidums par šo : ITALIAN RESTAURANTS DEMAND “LIBERTÁ” FROM LOCKDOWNS – The Highwirehttps://thehighwire.com/videos/italian-restaurants-demand-liberta-from-lockdowns/

PC bilde un info no: OffGuardian : https://off-guardian.org/…/i-am-open-50000-italian…/…

Lai Jums arī garšīga un smaidīga diena!

/Aija Devi/

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri