Dalīties:

ASV prezidenta amatā ir stājies Džo Baidens, nomainot līdzšinējo valsts vadītāju Donaldu Trampu. Lieki netērējot laiku, Dž. Baidens ir atcēlis vairākus D. Trampa rīkojumus un steidzīgi parakstījis jaunus – šokējošus rīkojumus. Jaunās administrācijas retorika un pieņemtie rīkojumi liecina par steigu it kā kaut ko labot. Skatoties no malas un analizējot notikumus, rodas maldīgs iespaids, ka Tramps ir tā kārtīgi bremzējis un izjaucis kādus noteiktus, labus plānus. Bet vai tā ir?

Viena no pirmajām lietām, kurai pieķērās D. Tramps, bija ASV un Meksikas robežas sakārtošana, tajā skaitā sniedzot milzīgu atbalstu dienestiem un organizācijām, kuras iesaistījās šo jautājumu risināšanā. Ir zināms, ka nelegālā imigrācija nodara lielu ļaunumu gan ASV pilsoņiem, gan pašiem imigrantiem. Šajā sakarā Dž. Baidens ir parakstījis rīkojumu par NELEGĀLO IMIGRANTU ĢIMEŅU APVIENOŠANU. Tas nozīmē, ja ASV robežu nelegāli ir šķērsojis nepilngadīgais, tad jaunie rīkojumi paredz, ka nepilngadīgais var palikt ASV un viņa vecāki legāli var ierasties uz dzīvi Amerikā. Humāni, vai ne? Nē! Jo šādā veidā bērni tiek pakļauti lielam riskam. Ar cilvēku nelegālu pārvešanu pāri ASV un Meksikas robežai nodarbojas meksikāņu mafija. Bērni tiek nodoti viņu rokās ar domu, ka tad, kad viņi būs ASV, tad arī vecāki varēs turp doties. ASV kriminālā statistika rāda, ka liels skaits bērnu tiek tālāk pārdoti seksa verdzībā, izvaroti, noslepkavoti vai pazūd bez vēsts. Tramps apstādināja šo necilvēcību, tāpat kā to būtu darījis ikviens, kam ir sirds krūtīs. Tramps notikumu vietā runāja ar robežsargiem, kuri ir pieredzējuši šo likumu smagās sekas. Tās ir psiholoģiski traumatiskas lietas arī pašiem likuma kalpiem – redzēt šos upurus dienu no dienas. Nerunājot nemaz par miljardiem dolāru zaudējumu slikti kontrolētu robežu dēļ. Tramps bija smags trieciens meksikāņu mafijai, pedofīliem un vergu tirgotājiem. Līdz ar jaunajiem Baidena rīkojumiem noziedznieki no Latīņamerikas varēs droši turpināt savus plānus. Starp patiesi izmisušiem cilvēkiem, kuri bēg no noziedzības un nabadzības Meksikā, būs arī slepkavas, zagļi, izvarotāji, narkotiku pārvadātāji, kuri pavisam viegli nostiprinās savu statusu jau ASV. Kāpēc gan Baidenam un demokrātiem kas tāds būtu vajadzīgs? Atbilde ir vienkāša – tās ir vēlētāju balsis. Aptaujas rāda, ka par demokrātiem balso pārsvarā imigranti. Sagrozot vārdus “amerikāņu vērtības” līdz absurdumam, rodas, lūk, šādi, nāvi nesoši imigrācijas likumi.

Vēl pašā steidzamo darbu augšgalā ir Baidena rīkojums par TRANSGENDERU TIESĪBĀM. Rīkojums jau ir izdots, un tam ir jāpakļaujas visām ASV izglītības iestādēm. Rīkojums paredz, ka bioloģisks vīrietis, kurš uzskata sevi par sievieti, drīkst iet uz kopējām labierīcībām un arī ģērbtuvēm. Godīgi sakot, lasot šos rīkojumus, šermuļi skrien pāri kauliem. Vai spējat iedomāties savus bērnus šo ārprātīgo likumu gūstā un savu tiesisko bezpalīdzību? Likums paredz, ka, piemēram, tēva nevēlēšanās, ka svešs vīrietis pārģērbjas vienā telpā ar viņa meitu, ir diskriminācija. Īsāk sakot, tagad dzimums ir kas līdzīgs rasei, un Baidens cīnās pret dzimumu segregāciju. Tas ir apmēram tā, kā ASV bija līdz 20. gs. 60. gadiem, kad pastāvēja rasu segregācijas pazemojošie noteikumi. Tajā laikā Baltajā namā bija atsevišķas labierīcības baltādainajiem un melnādainajiem. Pēc humānista Džo Baidena un viņa ne mazāk humānās viceprezidentes Kamilas Harisas prāta, liegt vīrietim uzturēties sieviešu tualetēs ir diskriminējoša dzimumu segregācija.

Jaunais rīkojums paredz arī to, ka tagad vīrieši, kuri uzskata sevi par sievietēm, un sievietes sacentīsies kopā sportā. Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka bioloģiskai meitenei nav izredžu sporta disciplīnā attiecībā pret bioloģisku vīrieti. Iedomājieties, kā jūtas meitenes-sportistes, kuras ir gadiem ilgi trenējušās un gājušas uz saviem mērķiem, un kurām tagad ir liegta godīga sacensība! [https://www.whitehouse.gov/briefing-room/

Nemeklēsim godīgumu esošajā ASV administrācijas darbā. Sociālistu pamatprincipi nemainās. Tie nespēj aizraut masas ar fantastisku darbu vai ar idejām, kas ceļ cilvēkus un valsti. Viņi savu varu tur uz apspiesto rēķina. Viņi nekaunēsies ekspluatēt cilvēkus saviem mērķiem. Vai tie būtu imigranti vai cilvēki ar psihiskām problēmā – nekādu problēmu. No visas pasaules pienāk ziņas par cilvēkiem, kurus ir sakropļojusi genderu ideoloģija. Cilvēkiem, tajā skaitā arī pavisam maziem bērniem, pēc viņu pašu vēlmes ir izdarītas dzimuma maiņas operācijas [https://www.news-medical.net/ Tā vietā, lai šiem apmulsušajiem ļaudīm sniegtu palīdzību, ir tādi, kas paņirgājas un sakropļo šos cilvēkus uz visu dzīvi, jo tam ir neatgriezeniskas sekas. Lūk, Baidena domas par dzimummaiņu: “Ideja ir tāda, ka astoņus vai desmit gadus vecs bērns var izlemt – es gribu būt transgenders. Tas ir tas, kas es vēlos būt, un tas manu dzīvi padarītu daudz vieglāku. Nedrīkst būt absolūti nekādas diskriminācijas.”

Trampu cilvēki mīl visā pasaulē, un viens no iemesliem ir viņa cīņa pret abortiem. Tramps atcēla valsts sponsorēto sistēmu “Planned Parenthood”, kas paredzēja, ka ikviena sieviete par valsts naudu var veikt abortu. Baidens atcēla Trampa rīkojumu un ar jaunu joni pludina naudu ABORTU INDUSTRIJĀ. Baidens iet vēl tālāk un ir paredzējis par ASV nodokļu maksātāju naudu veikt nedzimušu bērnu slepkavības arī citur pasaulē. Runājot par abortiem, nav jābūt pat ticīgam, lai saprastu, ka abortējot tiek nogalināta dzīvība. Baidena administrācija pašreizējos pandēmijas apstākļos aizrautīgi runā par to, ka jāglābj dzīvības un jāvelk pat divas sejas maskas. Šie cilvēki kaunina tos, kuriem ir citādi uzskati jaunā vīrusa jautājumā. Tādējādi jaunā ASV administrācija piedalās noziegumā pret dzīvību. Šie ļaudis ir šokējoši savos uzskatos. Baidens un Harisa atbalsta abortus pat pēdējā grūtniecības mēnesī. Normālu cilvēku pārņemtu šausmas, lasot šos demokrātu uzskatus [https://www.lifenews.com/2020/07/01/]. Nebūs ilgi jāgaida, kad līdzīgas lietas notiks arī pie mums. Veikto abortu ziņā jau esam Eiropas augšgalā. LTV1 jau rāda transgenderu problemātiku filmās.

Ko Dievs par to saka? Psalms 53:2-4 “Ģeķis saka savā sirdī: “Dieva nav!” Samaitāta un nejēdzīga ir viņu dzīve, nav starp viņiem neviena, kas labu dara. Dievs skatās no debesīm uz cilvēku bērniem, vēro, vai ir kāds gudrs, kas meklē Dievu. Bet visi ir no Viņa atkāpušies, visi ir izvirtuši un nekrietni; nav, kas labu dara, nav it neviena.” Mūsu prezidents un citi no valdības jau pirms oficiālajiem rezultātiem apsveica Baidenu ar uzvaru. Draugi, nav labi! Ir dažādi laiki un dažādas varas, tomēr visam cauri nemitīgi mums par sevi atgādina tā daļa, kas padara mūs par cilvēkiem. Es aicinu būt uzmanīgiem un domāt līdzi. Dievs, svētī Latviju!

Dalies ar rakstu:

Komentāri