Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

Dienas citāts. Grāmatas “Karlsons, kas dzīvo uz jumta” galvenais varonis, ieraugot televizoru pirmo reizi, bija šausmās un izsaucās – “runājošā galva”.


Vakar caur TV jūs redzējāt runājošo galvu un visu, ko tā saka pieņēmāt, kā absolūto patiesību. Cilvēk mīļais, paskaties taču apkārt, domā, salīdzini, vērtē un izdari pats SAVUS secinājumus. Un galu galā – lasi Bībeli, tā tev palīdzēs sākt pašam domāt. Esi taču normāls, neesi kā viens no tiem, par ko Jēzus saka:
Mat. 13:13 “Tāpēc Es uz tiem runāju līdzībās, jo tie redzēdami neredz un dzirdēdami nedzird un nesaprot.
14 Un pie tiem piepildās pravieša Jesajas vārdi, kas saka: ar ausīm jūs dzirdēsit, bet nesapratīsit; skatīdamies jūs skatīsities, bet neredzēsit.
15 Jo šo ļaužu sirds ir apcietināta, un viņu ausis ir nedzirdīgas, un savas acis tie ir aizdarījuši, ka tie ar acīm neredz un ar ausīm nedzird un sirdī nesaprot un neatgriežas, ka Es tos dziedinātu.
16 Bet svētīgas ir jūsu acis, jo tās redz, un jūsu ausis, jo tās dzird.”

Jēzus saka, ka cilvēki skatīsies uz faktiem un neticēs, skatīsies uz acīm redzamo un nepieņems.
Vai vēl nepieleca?

Nu labi, lai iet vēl viena ilustrācija.
Šorīt pieeju pie loga un redzu – sniegs! Ievietoju bildi savā facebook sienā un apjautājos, kā ir ar sniegu cituviet Latvijā, un izrādās – Kurzemē nav sniega. Tas uzskatāmi pierāda, ka manas mājas logs ir tikai manas mājas logs un tikai tas, ko es redzu, un tikai vienā vietā, abolūti subjektīvi. Draugs, komunicē ar cilvēkiem, ieklausies viedokļos un paskaties uz kopējo ainu no “citu māju logiem.”
Lai Dievs svētī un dara tevi gudru, brīvu, stipru, pilnvērtīgu un veiksmīgu!
 
/Mārcis Jencītis/
Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri