Dalīties:

Dažu stundu laikā pēc ministru ieskata vīrusa bīstamība protestos ir samazinājusies 150 reizes

Šorīt iesākās plaša mēroga Krievijas iebrukums Ukrainā, tādēļ atbalstām valsti, kura ir cietusi no potenciāli lielākās militārās darbības 21.gs. Eiropā. Pilnībā iestājamies par Ukrainu un nosodām Krievijas agresiju kaimiņvalstī, bet politiķi šo situāciju izmanto savā labā un izgroza likumus kā vien vēlas. Tas, kas nav atļauts parastajai tautai, ir atļauts koalīcijai un tās atbalstītājiem.
Vēl šorīt no rīta pulcēšanās bija atļauta tikai 20 cilvēkiem, bet pa dienu tika ātri nomainīti noteikumi, kas tagad ļauj organizēt protestu 3000 cilvēkiem epidemioloģiski nedrošajā režīmā Rīgas centrā. Dažu stundu laikā pēc ministru ieskata vīrusa bīstamība protestos ir samazinājusies 150 reizes. Šodienas protestā pie Krievijas vēstniecības piedalījās visu koalīciju partiju pārstāvji, tai skaitā veselības ministrs Daniels Pavļuts un Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.
Ja notiek protests, kritizējot valdošo koalīciju, tad policija aizliedz pasākumus un uzliek naudas sodus simtu un tūkstošu eiro apmērā, kā to saņēma Aldis Gobzems, Ainārs Šlesers, uc. Tāpat pēc Rīgas domes noteikumiem protests, gājiens vai sapulce ir jāpiesaka vismaz 24 stundas pirms paša pasākuma, bet pie mums tas notika jau pēc 12 stundām kopš kara sākuma. Vai nu šī bija nelegāla pulcēšanās, kur piedalījās vairāki ministri un deputāti, vai arī tur, kur piedalās Rīgas mērs, noteikumi nav jāievēro? Dubultie standarti ir sasnieguši augstāko punktu, un mēs visi redzam, ka epidemioloģiskās drošības prasības ir domātas vienīgi cilvēku ierobežošanai, un tiem sen jau vairs nav nekāda sakara ar veselību. Vēlamies vēlreiz izteikt atbalstu Ukrainai un gaidām to brīdi, kad arī mūsu valstī pret visiem izturēsies vienādi – gan pret koalīciju, gan opozīciju.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri