Dalīties:

Bijusī Havaju salu kongresmene Talsija Gabarda, kura kandidēja Amerikas prezidenta vēlēšanās 2020. gadā, ir paziņojusi, ka pamet Demokrātu partiju, jo to kontrolē “elitārs kabalistu politiskais grupējums, kas aicina uz karu un veicina rasismu pret baltajiem”.

Tāpat viņa pārmetusi Demokrātiem naidīgu attieksmi pret ticīgiem cilvēkiem un aktīvu darbošanos, lai iznīcinātu Dieva dotās brīvības, kas ir noteiktas ASV konstitūcijā. Savā paziņojumā 11.oktobra rītā Gabarda, kas joprojām ir ASV bruņoto spēku rezerves virsniece, izteikusies, ka liberālie Demokrāti “demonizē policiju, bet aizsargā noziedzniekus uz likumpaklausīgo amerikāņu rēķina, atbalsta atvērtas robežas, bruņojas, lai cīnītos pret saviem politiskajiem oponentiem un tuvina valsti kodolkaram.”
Gabardas paziņojums par izstāšanos no Demokrātu partijas ir noticis tikai mēnesi pirms izšķirošajām ASV vidustermiņa vēlēšanām. “Es ticu valdībai, kas ir no tautas un darbojas cilvēku labā. Diemžēl mūsdienu Demokrātu partija to nedara. Tā iestājas par valdību, kuru veido ietekmīga elite un kura kalpo elitei”, sacīja bijusī kongresmene. Politiķe arī aicinājusi savus domubiedrus sekot viņas paraugam un izstāties no liberāļu partijas.
Dalies ar rakstu:

Komentāri