Dalīties:

Lielu sašutumu Latvijas sabiedrībā izsaukusi izdevniecības “Pētergailis” nupat izdotā bērnu grāmata “Tur lejā”. Un ne velti. Grāmata paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem ar domu skaidrot dzimumu atšķirības, tomēr patiesībā tā māca, ka būt transpersonai ir norma, iedrošina bērnus aizskart ķermeņa intīmās zonas, būt “radošiem un bez kauna, rotaļīgi un patstāvīgi, ar prieku izzināt savu ķermeni”.

Grāmata, kura ir nopērkama ne tikai grāmatveikalos, bet pieejama arī skolu bibliotēkās un bērnudārzos, ir klajā pretrunā ar tradicionālajām ģimenes vērtībām, kuras pārstāv lielākā daļa Latvijas sabiedrības. Soctīklu komentētāji pauž lielu sašutumu, nosaucot izdevumu par “masturbācijas rokasgrāmatu maziem bērniem”, “psiholoģisku un seksuālu vardarbību pret bērniem”, “makulatūru ar pornogrāfijas garšu” un kāda komentētāja ierakstījusi, ka tad, kad viņas bērnam pienāks skolas vecums, jāpadomā, vai vispār laist viņu Latvijas skolās. Arī Nils Konstantinovs, pusaudžu un jauniešu psihoterapeits, komentējot grāmatas fragmentus, kur māte stāsta savam mazgadīgajam bērnam par to, cik patīkami ir aizskart intīmās ķermeņa daļas, sacījis, ka šādai mammai “derētu vizīte Bāriņtiesā un pie kāda mentālās veselības speciālista”.

Grāmata viennozīmīgi liek bērniem šaubīties par pamatvērtībām, seksuālo neaizskaramību, identitāti un mākslīgi stimulē seksuālo interesi. Kurš galu galā ir ieinteresēts šādu grāmatu izplatīšanā un izdošanā? Vai tas neveicina pedofiliju, kad kādi pieaugušie, kuriem ir seksuālas novirzes, varētu grāmatā rakstītās “zināšanas” mācīties kopā ar bērnu “praksē”?

Varbūt tomēr labāk mācīt bērniem par iejūtību, cieņu un atšķirīgā pieņemšanu nevis par to, cik normāli ir mainīt dzimumu, būt par transpersonu un masturbēt? Ja kādam vēl ir šaubas, tad Stambulas konvencijas pieņemšana genderideoloģijas propagandu un tautas debilizāciju tikai pastiprinās.

Dalies ar rakstu:

Komentāri