Dalīties:

Baidens: “Esam mobilizējuši sauszemes un gaisa spēkus, kā arī militāro floti, lai aizstāvētu NATO dalībvalstis, tai skaitā Poliju, Rumāniju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. ASV un mūsu sabiedrotie aizstāvēs ikvienu NATO zemes kvadrātmetru ar pilnu un kolektīvu spēku.”

ASV prezidents Džo Baidens savā video uzrunā paziņoja, ka kopā ar sabiedrotajiem atbalsta Ukrainas tautu cīņā par brīvību. ASV piešķirs vairāk kā miljardu dolāru, lai palīdzētu Ukrainai un savu palīdzību sniegs arī turpmāk militārā, ekonomiskā un humanitārā jomā. Tāpat prezidents sacīja, ka Amerikas bruņotie spēki nav un netiks iesaistīti konfliktā ar Krievijas armiju Ukrainā. ASV nedodas uz Eiropu, lai karotu Ukrainā, bet lai aizsargātu sabiedrotos gadījumā, ja Putins izdomās virzīties uz Rietumiem.
Baidens sacīja: “Esam mobilizējuši sauszemes un gaisa spēkus, kā arī militāro floti, lai aizstāvētu NATO dalībvalstis, tai skaitā Poliju, Rumāniju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. ASV un mūsu sabiedrotie aizstāvēs ikvienu NATO zemes kvadrātmetru ar pilnu un kolektīvu spēku.”
Pievienojies Dieva Lauvas

Dalies ar rakstu:

Komentāri