Dalīties:

Baidena ieteikums pret viesuļvētrām: ej potēties!

Floridas gubernators Rons DeSantis kārtējo reizi pierādījis, ka rūpējas par sava štata iedzīvotājiem, gatavojoties liela mēroga viesuļvētrai “Ian”. Viņa komanda sociālajos medijos apliecinājusi, ka Floridas ārkārtas situāciju vadība un pirmās palīdzības sniedzēji ir gatavi un vēlas palīdzēt visiem floridiešiem, kurus skars viesuļvētra, neatkarīgi no to potēšanas statusa. Šī informācija bija atbilde uz prezidenta Baidena paziņojumu, ka viena no svarīgākajām lietām, lai sagatavotos vētrai, ir saņemt populārā vīrusa poti. “Ja atrodaties štatā, kur bieži ir viesuļvētras, piemēram, Floridā vai Teksasā, ļoti būtiska sastāvdaļa, gatavojoties viesuļvētru sezonai, ir potēties. Tagad viss ir sarežģītāk, ja neesat potēts viesuļvētras vai dabas katastrofas gadījumā,” sacīja Baidens.
Vētra gaidāma tik spēcīga, ka, domājams, radīs milzīgus plūdus un apjomīgus elektroenerģijas traucējumus visā štatā, kā arī, iespējams, ap 2 miljoniem piekrastes iedzīvotāju būs jāevakuējas uz drošākām vietām štata robežās.
Pie mums pēdējos gados pandēmijas iespaidā ir bijuši ne mazāk muļķīgi valdības ieteikumi un lēmumi un rodas iespaids, ka visu problēmu risinājums ir potēšanās. Ja vēlies, lai tas būtu katra individuāls un brīvprātīgs lēmums, balso par Latvija pirmajā vietā!
Dalies ar rakstu:

Komentāri