Dalīties:

Baidena administrācija mudinās amerikāņus saņemt jaunās būsterpotes

“Mēs aicināsim visus amerikāņus saņemt būsterpotes papildus gripas un respiratorā vīrusa potēm”, pagājušajā nedēļā sacīja Baltā nama amatpersona. Augusta vidū pošu ražotājs Moderna paziņoja, ka tā atjauninātā vīrusa pote ir efektīva pret “Eris” un “Fornax” apakšvariantiem. Tāpat Moderna un citi populārā vīrusa pošu ražotāji Novavax, Pfizer un Vācijas BioNTech ir izveidojuši savu pošu versijas, kas paredzētas jaunākajam apakšvariantam.
Paziņojums nāk pēc tam, kad Slimību kontroles un profilakses centrs izplatīja informāciju par populārā vīrusa pieaugumu visā Amerikā, lai gan saslimšanas rādītāji esot daudz zemāki nekā pandēmijas laikā. Atjauninātās potes, kas paredzētas rudens sezonai, būšot pieejamas tuvāko nedēļu laikā. Jaunā pošu programma tiek ieviesta gandrīz gadu pēc tam, kad Baidens 2022. gada septembrī paziņoja, ka pandēmija ir beigusies, lai gan piebilda, ka “mēs joprojām daudz pie tā strādājam.”
Kas attiecas uz Latviju, koalīcijas pārstāvji pavasarī solīja līdz jūnija beigām izbeigt pandēmijas likumus, tomēr solījumi nav tikuši pildīti. Atteikšanās atzīt pandēmijas kļūdas var nozīmēt to, ka plānā ir atkārtot pandēmijas ierobežojošo politiku.
Dalies ar rakstu:

Komentāri