Dalīties:

Austrijas priesteri un diakoni publiski iebilst pret obligāto vakcināciju: “Baznīca nevar klusēt”

7. aprīlī 120 priesteri un diakoni nāca klajā ar paziņojumu, kurā nosoda Austrijas valdības priekšlikumu par obligātajām potēm, sakot, ka “Baznīca nevar klusēt, saskaroties ar nelikumīgo obligāto vakcināciju”.
Papildu paziņojumā, kas nosūtīts plašsaziņas līdzekļiem, parakstītāji paskaidroja, ka viņu mērķis ir “darīt zināmu visiem, ka mēs – Austrijas katoļu baznīcas priesteri un diakoni – esam pret obligāto vakcināciju pamatotu iemeslu dēļ un vēlamies atbalstīt visus, kuri šajā kontekstā nonāk konfliktā ar sirdsapziņu vai piedzīvo citas ciešanas.” Garīdznieki uzsver, ka Baznīcai ir jāaizstāv aptuveni divi miljoni austriešu, kuri atsakās veikt populārā vīrusa injekciju.
Vīnē bāzētais Svētā Bonifācija institūts ir atzinīgi novērtējis garīdznieku paziņojumu un izteicis aicinājumu politiķiem iestāties par cilvēku apziņas brīvību, pilnībā atceļot obligāto vakcināciju, kā arī visus pārējos tā sauktos “aizsardzības pasākumus”.
Visā pandēmijas ērā Austrijas valdība ir ieviesusi virkni nopietnu ierobežojumu saviem pilsoņiem. Šī gada janvārī valdība nobalsoja par obligāto vakcināciju pieaugušajiem, bet, ja likums netiek ievērots, par to draud lieli naudas sodi un pat cietumsods. Marta sākumā, īsi pirms likuma stāšanās spēkā tika paziņots par tā apturēšanu, taču to var atjaunot jebkurā brīdī.
Kad Latvijas garīdznieki aizstāvēs savus cilvēkus un publiski iestāsies pret nelikumīgo obligāto vakcināciju?
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri