Dalīties:

Austrija un Vācija apsver iespēju atcelt ierobežojumus

Šodien, 16.februārī, Austrijā un Vācijā tiek rīkoti atsevišķi samiti jeb augstāko amatpersonu tikšanās, lai lemtu par pakāpeniskiem soļiem ierobežojumu atcelšanai savās valstīs.
Vācijas kanclera Šolca un 16 federatīvo zemju vadītāju samitā tiks apspriests projekts, saskaņā ar kuru ierobežojumi tiks atcelti trīs posmos. Līdz 20. martam plānots atcelt lielāko daļu sociālās, kultūras un ekonomiskās dzīves ierobežojumus, atstājot tikai prasību lietot sejas maskas.
Tikmēr Austrijā līdzīgu samitu ar Austrijas federatīvo zemju vadītājiem plāno kanclers Karls Nehamers. Lai gan vēl nesen viņš uzstāja realizēt prasību par obligāto v#kcin#ciju, kura stājās spēkā 5.februārī, tagad kanclers ir izteicies, ka “cilvēkiem ir jādod iespēja būt brīviem, jāatdod viņiem brīvību, ko vīruss ir atņēmis”. Tai pat laikā Nehamers ir sacījis, ka uzticēsies ekspertu komisijas viedoklim par obligāto v#kcin#ciju. Ja viņi uzskatīs, ka likums ir jāmaina, tas tiks darīts.
Izskatās, ka ierobežojumu atcelšanas “pavasaris” ir iestājies arī valstīs, kurās līdz šim bija vai tika plānoti vieni no visbargākajiem ierobežojumiem!
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri