Dalīties:

ASV Slimību kontroles un profilakses centrs dzēš desmitiem tūkstošu reģistrētus nāves gadījumus no populārā vīrusa

Pagājušajā nedēļā no ASV Slimību kontroles un profilakses centra (SKPC) tiešsaistes uzskaites sistēmas dzēsti desmitiem tūkstoši ieraksti par nāves gadījumiem no populārā vīrusa.
The Epoch Times ziņo, ka pirms 15. marta datu izsekošanas vietnē bija uzskaitīti 1755 bērni, kas it kā miruši no populārā vīrusa un 851 000 līdzīgi nāves gadījumi citās vecuma grupās. Bet 15.martā jau ir pavisam cita aina. Bērnu nāves gadījumi no vīrusa samazināti gandrīz par ceturtdaļu, kas nozīmē, ka ir izdzēsti 416 ieraksti, bet citās vecumā grupās ir dzēsts kopā 71 000 ieraksts.
SKPC gan taisnojas, ka šeit vainojama kodēšanas loģikas kļūda, tomēr interesanti, ka šādas “kļūdas” notiek laikā, kad vairāki Demokrātu partijas politiķi sāk atkāpties no nepopulārajiem vīrusa ierobežošanas lēmumiem.
ASV galvenais infektologs Dr.Entonijs Fauči arī atzinis, ka slimnīcās tiek neprecīzi uzskaitīti bērnu saslimšanas gadījumi ar populāro vīrusu. Bērniem tiek veikts vīrusa tests, un, ja tas ir pozitīvs, tad neatkarīgi no diagnozes (lauzta kāja vai apendicīts), bērns tiek pieskaitīts kā vīrusa hospitalizētais.
Tas tikai norāda, ka “zinātne” tiek pakārtota politiķu interesēm un apliecina, ka cilvēkiem tiek sniegti maldinoši dati attiecībā uz populāro vīrusu.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri