Dalīties:

Baidena administrācija piešķīrusi gandrīz 900 miljonus dolāru skolu rajoniem visā valstī, lai aizstātu tūkstošiem ar degvielu darbināmo skolu autobusu ar “tīrākiem” elektriskajiem modeļiem. “Prezidents Baidens uzskata, ka ikviens bērns ir pelnījis iespēju dzīvot veselīgu dzīvi un elpot tīru gaisu, un viņa programma “Ieguldījums Amerikā” ir izstrādāta, lai to nodrošinātu,” sacīja Vides aizsardzības aģentūras administrators Maikls Regans. Piešķirtā summa palīdzēs skolu rajoniem iegādāties vairāk nekā 3400 “tīru” skolu autobusu, no kuriem 92% ir elektrobusi.

Neskatoties uz cēlo žestu, regulāri veiktās pārbaudes liecina, ka divas trešdaļas ASV ceturtās klases skolēnu nespēj lasīt tekoši, bet 40% skolēnu “praktiski nemāk lasīt vispār”. Daudzos rajonos un skolās joprojām tiek izmantotas novecojušas mācību metodes un mācību programmas, kas ir izrādījušās neefektīvas un pat kaitīgas. Šo problēmu vēl vairāk pastiprina tas, ka daudziem skolotājiem trūkst zināšanu, lai efektīvi mācītu skolēniem lasīt.

Baidena administrāciju mazāk uztrauc bērnu zemā lasītprasme nekā dabas piesārņojums, kuram tiek veltīts neproporcionāli liels finanšu līdzekļu ieguldījums. Savukārt Latvijā tā vietā, lai risinātu zemos skolēnu mācību sniegumus, risinājums tiek meklēts skolu slēgšanā un liberālās ideoloģijas veicināšanā caur sociālajām zinātnēm.

Dalies ar rakstu:

Komentāri