Dalīties:

ASV Misūri štata pilsētā Sentluisā jau ilgu laiku ir viens no augstākajiem vardarbīgo noziegumu rādītājiem valstī.  Lai gan normāli būtu, ka par augsto noziedzību atbildību uzņemas pilsētas vadība, Sentluisas mēre demokrāte Tizaura Džonsa nesen ierosinājusi, ka vajadzētu “saukt… uzņēmumu īpašniekus pie atbildības” par viņu telpās un teritorijā izdarītajiem noziegumiem. Īpaši tika uzsvērta vardarbība ap veikaliem un degvielas uzpildes stacijām.

Džonsa šos ieteikumus pauda Melnādaino mēru sanāksmē marta beigās. Papildus jaunajam ierosinājumam citi sanāksmes dalībnieki izteicās, ka problēma ir nevis noziedzības pieaugumā, bet gan cilvēku uzskatos par to. Piemēram, Memfisas pilsētas mērs Pols Jangs sacīja, ka vispār jau “valsts noziedzības dati var liecināt par zināmu noziedzības kopējās statistikas samazināšanos, bet, ja cilvēki nejūtas droši, tad statistikai nav nozīmes.” Patiesībā statistika liecina, ka pēdējos gados noziedzība Memfisā ir ievērojami pieaugusi, nevis samazinājusies. 2023. gadā salīdzinājumā ar 2022. gadu ievērojami ir pieaugusi vispārējā noziedzība, noziedzība pret īpašumu un vardarbīgie noziegumi.

Tā vietā, lai ierobežotu nekontrolētu migrāciju un liberālu politiku, kas veicina noziedzības līmeni, liberālā politiķe grib vainot īpašniekus, ka pie viņu uzņēmumiem notiek noziegumi. Tātad nevis risināt problēmas, apturot noziedzniekus, bet vainot tos, kas norāda uz reālām nepilnībām liberālajā pilsētas pārvaldē.

Dalies ar rakstu:

Komentāri