Dalīties:

ASV atcelta prasība lietot maskas lidmašīnās un sabiedriskajā transportā

Amerikāņiem lidmašīnās un sabiedriskajā transportā vairs nebūs jāvalkā maskas. Šāds lēmums tika pieņemts, reaģējot uz prasību, ko 2021. gada jūlijā iesniedza bezpeļņas Veselības brīvības aizsardzības fonds, kas ir uzsācis virkni tiesas prāvu, apstrīdot pandēmijas laikā ieviestās piespiedu prasības.
Baidena administrācija sākotnēji norādīja, ka nav apmierināta ar šādu lēmumu un mudināja turpināt lietot maskas lidmašīnās, neatkarīgi no sprieduma. Tomēr vēlāk norādīja, ka maskas sabiedriskajā transportā tiek atceltas.
Pagājušajā mēnesī 10 lielāko ASV aviokompāniju vadītāji vērsās pie Baidena administrācijas ar vēstuli, kurā aicināja atteikties no masku lietošanas.
“Ir bezjēdzīgi lidmašīnās joprojām valkāt maskas, bet pulcēties pārpildītos restorānos, skolās un sporta pasākumos bez maskām, pie tam nevienā no šīm vietām nav tādas gaisa filtrēšanas sistēmas, kāda ir lidmašīnām,” rakstīts vēstulē.
Redzams, ka daudzviet pasaulē ar politiķu un tiesas palīdzību izdodas atcelt ierobežojošos un neefektīvos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Kad Latvijā politiķi un tiesas sāks iestāties par nevajadzīgo ierobežojumu atcelšanu?
PIevienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri